SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do Masero

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MÓJ PROBLEM POLRGA NA TYM ŻE MAM SKOLIOZĘ , MÓJ KRĘGOSŁUP JEST WKSZTAŁCIE LITERY S.BYŁEM U WIELU LEKARZY W SENATORIUM,NA RECHABILITACJI,GIMNASTYCE.I LEKARZE POWIEDZIELI ŻE MOGĘ ĆWICZYĆ NA SIŁOWNI ALE NIE NASTOJĄCY. JUŻ OD WAKACJI NIE ĆWICZE NA STOJĄCY ALE POPRAWY W PLECACH NIE MA CO MAM ROBIĆ. W SENATORIUM POWIEDZIANO ŻE MAM STRASZNIE WYGIENTE DOLNĄ CZĘŚĆ KRĘGOSŁUPA(ODCINEK LĘDZWIOWY KREGOSŁUPA).JEST POCNO WYGIENTY DO PRZODU WRAZ Z ŻEBRAMI LITERA S CO AŁTOMATYCZNIE TWORZY SIĘ NOWY PROBLEM PONIEWAZ MAM PRZEZ DOLNE WYGIECIE WYPCHNIĘTY BRZUCH NAWET GDY NIE MAM OTŁUSZCZONEGO DO PRZODU.CO MAM ROBIĆ NA DOLNĄ CZĘŚĆ KRĘGOSŁUPA ABY ZMIEJSZYĆ WYGIĘCIE KTÓRE MAM DO PRZODU I CZY CWICZYĆ NA STOJĄCY.te dolne wygięcie do przodu to ***.ana hiperlordoza gorsze chyba od skoliozy.na siłownie chodze 1,5 roku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jak już pisałem - nei pisz DUŻĄ LITERĄ z włączonym CAPSLOCKIEM - utrudnia to czytanie !! i obraża czytającego !
mozesz sie potem dziwić ze nikt nei odpowie na twoje pytanie - a znam takie fora dyskusyjne gdzie by skasowano twój post

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a to niewiedzialem nic o tym że to obrazliwe teraz już wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
spoko !! mi ktos kiedyś wywalił posta na takim innym mniej tolerancyjnym forum - bo za duzo było Wielką literą !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy ten masero urzęduje jeszcze na forum bo go coś nima
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
po 4 godzinach już oczekujesz odpowiedzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No...Niecierpliwy chłopczyk....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisałem do Ciebie już w innym poscie. Jak chcesz wiecej szczegółów-napisz. Spróbuję odesłac Cie do kogos znajomego w Polsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
kolejna rzecz .... czasami na forum trzeba czekac na odpowiedź i 2 tygodnie ..... a czasem i dłużej ! nie warto być nachalnym

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Usunięty przez jakryc za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
1 ostrzeżenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciągły katar:-(

Następny temat

kolor moczu

Wiecej