SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do Kingkonga

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam , pewnie mnie pamiętasz, hmmmm, oglądałem ten reportarz na tvn no i coś mi wpadło u ucho a mianowicie mój nick. Ale pomieszałeś fakty, hehe. Poza tym nie mam 15lat tylko 18 , i nie twierdziłem iż po "100 tab przyrosły mi 2 cm w bicie i czy po nast 100, przyrośnie mi jeszcze więcej". Jak już powołujesz sie na kogoś z forum to rób to dokładnie i nie mieszaj faktów.Tak naprawde to nie powinieneś sie powoływać na nikogo, chyba że za jego zgodą-to jest nie fer. Widze że albo wpadł ci w oko mój nick albo poprostu nie miałeś nic innego do wymyślenia. Troche ściemy mi narobiłeś ale trudno. Przeprosiny sie należą.........A tak poza tym to fajny ten reportarz, można sie pośmiać .Ale troche odbiega od rzeczywistości, kulturyści w nim zostali bardzie ośmieszeni niż doceniani za swoją wytężoną prace w dobie dużych mięśni.Ten mój artykół nie powinien sie tu znaleźć ale wsadziłem go tu specjalnie bo jesteś moderatorem tego działu i na pewno to przeczytasz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Krassnal nie ma 13 lat jest doroslym facetem z dwójka
zdaje się dzieci a profil jego w kawalkach pozostal taki jak go przerobil "Łukasz" bodajże.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
tak wogole to nie jestes Tornado tylko Tornado323, wiec ja nic o Twoim nicku nie slyszalem:>

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Równie dobrze mógł powiedzieć, że pytał się go Eustachy Żyrandol. Najprawdopodobniej nie chodziło o Ciebie, tylko akurat taki zbieg okoliczności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
tamten mial 15 lat nie 18 wiec po***** sie pienisz.
pozdrawiam

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj!!
Świetna postawa, tak trzymaj, gdybyś jeszcze raz miał okazję wystyąpić.

Pozdrawiam....

Śnieciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 957 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15176
Tornado no widzisz juz ludzie o tobie slyszeli :P

TMB

TMB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tornado właśnie masz za darmo reklame
Pamiętaj nie jedno Tornado jest na tym świecie

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponuje dla tornado ban i skarge do jego providera. Dowiedza sie rodzice, ze bral sterydy. No chyba, ze przeprosi Kingkonga.

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe Krasnal ty to masz wyobraźnie, śmiać mi sie z ciebie chce hehe, a fajny masz profil masz 13 lat a ważysz 99kg i mierzysz 185cm wzrostu )). A z tymi skargami to idź na policje), tam gdzie kapusie królują!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie dostalem twoj IP i pisze skarge na abuse. Chce tylko, zeby dowiedzieli sie twoi rodzice, nic wiecej. Policja nie ma to nic do rzeczy...

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 957 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15176
ty Tornado ciagle masz jakies problemy powinni cie stad usunac chyba :PPPPPP

TMB

TMB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminki prosto z Grecji

Następny temat

sterydy jak narkotyk?

WHEY premium