SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do Guru - nerki !!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14244
od trzech dni bolą mnie nerki i mam problem z oddawaniem moczu,byłem dzisiaj u lekarza i okazało sie że mam zapalenie cewki i pęcherza moczowego.Powiedziałem lekarzowi że stosuje diete wysokobiałkową,lekarz stwierdził że stosowanie takiej diety jest "chore i nie potrzebne i ma negatywny wpływ na cały organizm".Co Ty o tym sądzisz?jeżeli tak jest to jak zapobiegać złemu wpływowi takiej diety? np.co jeść,pić?
Licze na Twoją pomoc ponieważ nie mam sie do kogo zwrócić!!!
dzeki i POZDRAWIAM!

seba
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta wysokobiałkowa jest przeciwskazana w niektórych chorobach nerek, połączonych z ich niewydolnością. W Twoim przypadku, kiedy mamy do czynienia z infekcją, jest to zasadniczo bez znaczenia. Dla sportowca dieta wysokobiałkowa jest podstawą prawidłowego kształtowania budowy i siły. Jeśli bierzesz środki dozwolone, zgodnie z podstawowymi zasadami dietetyki i zapotrzebowaniem proporcjonalnym do treningów, nie są one tak niebezpieczne jak przejście na pasach przez ulicę.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14244
a czy co jaklś czas powinno sie brać jakieś leki oczyszczające nerki? Może być UROSEPT?

seba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest ziołowy i bezpieczny, powinien być stosowany przez 3 miesiące w dawce 4x1 tabl.

guru
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Guru, chyba cos spieprzylem

Następny temat

GURU-PROŚBA-SPROWADŹ TYCH LUDZI NA ZIEMIĘ

WHEY premium