SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do DANONE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cóż to naprawdę ja kolego- Radek Słodkiewicz-nie jestem zbyt aktywnym użytkownikiem bo poprostu nie mam zbyt wiele czasu, ani głowy(w tym okresie )-za niecałe 3 tyg są MP, do których sumiennie zapierniczam i szczerze mówiąc myślę teraz tylko o tym! Nie mam niestety zadnego aktualnego zdjęcia żeby je tu umieścić ale w DSO jest tkie jedno z 99 roku, byłem tam trochę zabiedzony ale twarz ta sama(tylko włosy ścięte no i trochę więcej masy mam teraz), piszesz że jestem mistrzem z 99 roku ale nie będę pewnie skromny i pochwalę się że rok temu też zostałem mistrzem Polski tym razem także w open, teraz też się przygotowuję ,ćwiczę itd więc jestem na bierząco tematach suplementów treningu itp bo poprostu chcę to wykorzystać dla poprawy własnych wyników-to oczywiste a że ktoś mi zarzuca że nie wiem nic na temat ZMA-nie wiem też wiele na temat innych suplementów jak np izoflawony,ryboza itd-nikt nie wie wszystkiego, ja jestem raczej praktykiem i wiem że lepiej kogoś o coś zapytać niż polegać tylko na tym co piszą w literaturze, więc wybaczcie mi jeśli czasami o coś zapytam

Radosław Słodkiewicz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Masz rację - NIKT NIE WIE WSZYSTKIEGO. Ale nie każdy umie się do tego przyznać.
A co do MP to "Masza" z Łodzi wygląda rewelacyjnie. Zapowiada się ciekawa walka (jeszcze podobno Jabłoński, Karpiński). Mimo całej sympatii do Ciebie życzę Ci zajęcia 2 miejsca (Andrzej M. to mój bardzo dobry kumpel i on musi wygrać)

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze startuje Kazimierczak-ponoć też dobrze wygląda ,Masza jest naprawdę rewalacyjny, jak zaczynałem trenować to można powiedzieć że był dla mnie wzorem(nie jedynym, co prawda) a teraz razem wyjdziemy na deski(już drugi raz-na pucharze w 2000 mnie ograł więc pora żebym mu się zrewanżował-też wyglądam teraz całkiem całkiem,
Pozdrów go ode mnie i powiedz żeby sie nie opierniczał bo ja robię wszystko żeby mu się jednak nie udało

Radosław Słodkiewicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Wydaje mi się, że Ty zrobisz lepszą definicję, ale on będzie pełniejszy. Sytuacja może być podobna jak w Białymstoku 2000 w open, kiedy Masza spotkał się ze Szczotką. Sędziowie mieli dylemat, czy lepsza rzeźba Szczotki, czy wypukłość Andrzeja. Te krótki kończyny to u niego rewelacja. Ale powiem Ci w tajemnicy, że mówił, że obawia się tylko jednego rywala. Zgadnij kogo?

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Tak jest drogi Radku w pełni się z Tobą zgadzam. Zwracam honor i mogę powiedzieć że teraz już wierzę że to faktycznie ty. A co do MP to życzę sukcesu i myślę że podzielisz się z nami wrażeniami po powrocie!

P.S."byłem tam trochę zabiedzony " - to jaki ja jestem...?

Serdecznie pozdrawiam!

Danone

Zmieniony przez - Danone w dniu 2002-04-23 00:34:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
a gdzie odbywaja sie te mistrzostwa(bo wiem ze u mnie w miescie tez cos sie odbywa)??????

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sonbaty pewnie mi przycukrujesz że mnie się obawia,co?

Radosław Słodkiewicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Glodcis - mistrzostwa będą w Białymstoku, a u Ciebie w Bełchatowie będą zawody 18 maja (tydzień po MP).
A co do cukrowania Słodkowi- nigdy tego nie robię, zresztą jak dobrze poszukasz we wcześniejszych postach, to zobaczysz, że nie zgadzam się z Twoim zdaniem o Glutaforce i Twoim sposobem brania kreatyny. Mówię to co myślę. Gdybym Ci cukrował, powiedziałbym, że jesteś debeściak i na pewno wygrasz, a napisałem, że mam nadzieje że będziesz drugi. A co do Maszy to prawda.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
oka

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ANKIETA

Następny temat

PYTANKO O HMB?

Wiecej