SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do Ambrozjaka ,1 wielki posiłek dziennie- czy da sie tak?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Sumocy jedza 2 razy dziennie ponoć.
O******l wiec tę procję na dwa razy.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Biniu - nie, autorowi. Ale juz po Tobie nie mogłem edytować jak mnie naszło na napisanie tego

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 421 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4048
Ej koles na glowe ci padlo? 1 dziennie? To nie jest wg. mnie dobry pomysl...

..:: Go Hard Or Go Home::..
www.pajacyk.pl -ja pomoglem..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38341
byl juz tu taki post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62
no byl i sie zmyl, to jest nowy, no ale pomyslci elogicznie,ktos bardzo wolno trawi zarcie, jak wąz np, jestem węzem boa, no i caly dzien poscimy o drana i wieczorem mamy praktycznie pusty caly przewod pokarmowy i jemy z bardzo duzym apetytem ,np 2 pizze, lody,szejka, to co nam smakuje, ocywiscie odpoweidnia ilosc bialka, np szejk, i wtedy bardzo dobrze mi sie spi a dlaczego na noc? w nocy organimz sie regeneneruje i wiekszy pozytej z tego posilku,
wiec rano budzimy sie wypoczeci i naladowani glikogenem ktory spalamy caly dzien i tak w kolku, pomyslcie logicznie a nie z gory krytykujecie bo caly czas wam wciskaja ze im czesiej tym lepiej
no i caly dzien pijemy mnostwo wody i mozemy lykac glutamine i aminokwasy, a w dni treningowu silowego, maly posilem przez cwiczeniami i kreatyna,
i zareczam ze hormon wzrostu siegnie wyzyn a organizm lepiej sie zregeneruje
a wiec nowe religia:PRECZ Z CZESTYMI POSILKAMI!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7203
Ale jak ma wąż ćwiczyć na siłowni skoro nie ma rąk i nóg?

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
pomyslcie logicznie a nie z gory krytykujecie
Ty pomyśl logicznie, albo chociaż zanim strzelisz jakiś pomysł przestudiuj przynajmniej na forum każdy jego element. Twoje rozumowanie jest błędne, bo ograniczasz sobie pole widzenia. Nie wnikasz w szegóły, nie zadajesz sobie pytań i nie odpowiadasz na nie.
Ty rozpisujesz to tak, jakby żadnego znaczenia nie miał w ciągu dnia wysiłek jaki podejmuje organizm, Aminokwasów to chyba w kilogramach trzebaby było dostarczać aby zapobiec katabolizmowi (bo uwierz, że niewiele zostanie z tej nader sytej kolacji), a i tak by się nie udało.
Jedzenie tyle wszystkiego na noc to też raczej katastrofa.
Naładowany glikogenem ?? przez cały dzień ?? 24h po zjedzeniu posiłku ??
Chłopie - poczytaj trochę o tym jak działa Twój własny organizm a nie tu herezje głosisz.

Chcesz to próbuj tak jeść - za kilka miesięcy (o ile wytrzymasz) napisz efekty - wygląd/siła/obwody.


PS - wąż może robić skręty tułowia w ten sposób ćwiczy całe ciało na raz

Zmieniony przez - Chong Li w dniu 2007-02-26 07:36:56

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7203
A ja się nie zgodze - nikt do konca nie wie jak to jest i jak dziala organizm - faktycznie łopatologicznie wszystko przemawia za tym aby jeść często i niedużo, jednak efekt nadkompensacji też istnieje, jak i przez wszystkich nas zauważona duża pojemność na żarełko po dłuższym okresie głodu

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
1 posiłek to za mało. Jak pisałem o 2 posiłkach, to dlatego, że aminokwasy z posiłku utrzymują się w krwiobiegu przez ok 15 godzin. 2 posiłki są w stanie utrzymywać więc stały poziom aminokwasów przez całą dobę. 1 już nie!...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Ale spróbuj - nie jedz przez jeden dzień od rana, na noc się nażryj jak świnia (dosadnie), ile wlezie, a na drugi dzień idź do szkoły/pracy, zrób trening (nic już nie jesz przed, nic po) i tak codziennie. Spróbuj tak kilka tygodni żeby organizm się przyzwyczaił - dla mnie nie wystarczające bo ciagle byłem głodny w godzinach poobiednich.
Nie robiłem celowo eksperytmentu, ale miałem kiedyś przymusową okazję tak kilka dni żyć... ja nie polecam.
Poza tym kto by w siebie wpakował to wszystko... może od tego powinniśmy zacząć
btw j/w

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak powiekszyc bicepsy?

Następny temat

Najlepsze dawkowanie proszę o rade

WHEY premium