SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dlaczego rano a nie treningiem?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie dlaczego kreatyne bieze sie rano a nie przed treningiem. dawno ze 2,5 roku temu bralem kreatyne olimpu w tabletkach. sadzac po opinach wiekszosci jest to marna firma i marna forma(tabletki) wtedy nie przykladalem duzej wagi do diety a wodzie nie wspominajac,wziolem tego okolo 200tabosow nawet mniej nie pamietam dokladnie wiem ze mi zostalo bo sie rozchorowalem.bralem wtedy wlasnie przed i po trenigu i podczas cwiczen mialem bardzo mile uczucie napompowania miesnii ogolnie efekty byly bardzo dobre.teraz biore kreatyne po raz drugi w zyciu stosuje 5 gram rano i po treningu(ast)biore juz 3tydzien napewno dbam o diete bardziej niz wtedy pije duzo wody i dostarczam spore ilosci ww jednak liczylem na wieksze efekty,nie oduczuwam tego napompowania miesni jak za pierwszym razem.zastanawiam sie czy nastepnym razem nie brac przed treningiem chocby i z tego wzgledu ze podczas cwiczen pije duze ilosci wody w malym przedziale czasowym coo tym myslicie czy ktos juz moze na sobie testowal rozne pory przyjmowania tego suplementu czy tylko stosowal sie do standartowych zalecen?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
X-men, a czy możesz powiedzieć z kim rozmawiałeś i gdzie? Nie żebym ci nie wierzył, ale po prostu jestem ciekaw. Ciekaw też jestem dlaczego zalecenia producentów dotyczące ładowania odnoszą się tylko do kreatyny, przecież mogliby także napchać sobie kieszenie każąc nasycać hmb czy glutaminę. Poza tym prawie w każdym numerze pism kulturystycznych są wyniki najnowszych badań dotyczących jakiegoś produktu, gdzie okazuje się, że coś jest inaczej niż wszyscy mysleliśmy. Uważam, że te wszystkie rewelacje należy traktować z przymrużeniem oka i poeksperymentować na sobie. Ja np. brałem kreatynę kilkanaście razy, różnymi metodami, i mogę powiedzieć, że na mnie najlepiej działa z fazą nasycania (3 dni po 30g, 3 dni po 20g, 3 dni po 10g, i 4 tyg. po 5g)

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mysle ze po prostu tak sie jakos przyjelo aby brac rano a nie przed treningiem, poza tym rano zawsze masz pusty zoladek.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
A moze nie utrzymujesz odstepuw miedzy posilkami a przyjmowaniem kreatyny ?? LOL

LOL - Laugh Out Loud (ale i tak biore 220kg na serie i tylko czasem stosuje sterydy..)

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chech z forum to sie robi czat jakis takie szybkie odpowiedzi a co do odstepow to sa i to moim zdaniem za dlugie!np budze sie okolo 6 rano do 6:40 sobie leze i sie przeciagam:) przed 7 biore kreatyne robie sobie mleko i platki owsiane pakuje to do pojemnikajade do szkoly lekcje zaczynam 0 7-45 po 8 w ostatniej lawce wyciagam sprzet i jem po treningu biore od razu (silownie mam w piwnicy)
i zaczynam jesc okolo 1h-2h po treningu i mam pytanie jak to jest z tluszczami zmniejszaja wchlanialnosc kreatyny(a na marginesie czy ktos wie ile taki proces trwa?albo jkis czas poltrwania kreatyny w organizmie?)ale chyba nie oznacza to wyeliminowania ich z diety ile czasu musi minac po tym jak wezme kreatyne bym spokojnie mogl zjesc cos tlustego(zawierajacego tluszcz)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widze ze masz spora przerwe od kreatyny do posilku z tluszczem. Mysle ze ten posilek na pewno nie koliduje z suplementem. Moze dupna kreatyna ?

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to może olimp nie taki zły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nasi kultursyci biora Olimpa i jak ladnie wygladaja

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
coolbart wlasnie jak pisalem biore ast do tego witaminki now i jak nie zapomne to potas a moja dieta wyglada tak:
1litr mleka +okolo 250platkow owisanych dziele to na dwie porcje w szkole pozniej 200g ryzu tunczyk 2 jajka i warzywa
trening pozniej 200g ryzu warzywa piers z kurczaka ok200g
a na wieczor np 150-200g makaronu i ser albo chleb i ser(200-250g)czasem nie zjem ostatniego posilku albo zamiast ryzu zjem normalny obiad np ziemniaki z sznyclem albo kielbache smazona ale to ostatnie teraz wogole odkad ektomorfikowi zaczela opona rosnac no i do tego okolo4litrow wody nie mowie ze nie mam postepow ale saslabe ok 1cm w bicepsie a sila to nawet nie wiem szczeze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
p.s. coolbart ty maszwiecej gwiazdek od modow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh Pitos nie moja wina
A co do kreatyny, to ile ja bierzesz? Odzywiasz sie niezle, tylko zlikwiduj ziemniaki,smazone kielbasy i ser i bedzie OK. Policz i napisz jakie przerwy robisz od kreatyny do tego mleka.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a dlaczego odrzucic ziemniaki?
a zamiast mleka warto trochi kefirku lub jogurciku - to podstawa przy duzej podaży podaży białka - czyż nie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Crasha i nie tylko

Następny temat

Co polecacie do bialka serwatki WHEY PRO?

Wiecej