SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dlaczego?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9101
CZEŚĆ Mam taki problem ćwicze już około roku i naprawde nie widać efektów klatki wszysto ręce idą pozostale częsci też a klatka ani rusz. I tu pewnie pojawi się pytanie jak ćwicze a mianowicie przez wiekszość okresu ćwiczyłem klatke 2 razy w tygodniu ( ławeczka pozioma, skośna, rozpiętki na skośnej i czasami maszyna i tak w pon i piąt. ) Później na forum dowiedziałem się że lepiej zmienić trening i klatke robić raz w tygodniu ( pon. ławeczka pozioma, skośna i maszyna a piąt. tylko i wyłącznie skos ) i po tych zmainach ani rusz. Więc doszedłem do wnoisku może suplemenatacja ok to zjadłem 400 kreatyny z glukozą i siła podrosła "strasznie" na raz wycisne 100kg ale raczy się tym wynikiem nie zadawalam bo ktoś kto mnie nie zna jak bym mu powiedział że wycisne beke wyśmiał by mnie !!! pomóżcie bo naprawde nie wiem co mam robić!

cześć
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1821 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7849
A o diecie to zapomniałeś ?

--------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9101
odrzywiam się normalnie to znaczy nic szczegołnego do odrzywiania nie dodawałem a to dlatego, że moi kolesie którzy ćwiczą zdecydowanie mniej wyglądają dużo lepiej odemnie i żadnej diety nie stosują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1821 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7849
Po pierwsze wypełnij profil. Po drugie jeśli odżywiasz sie normalnie to jakich ty efektów oczekujesz ? Dieta to dieta a nie zwykłe żarcie przeciętnego biurokraty który egzystuje na samej kawie, chipsach czy frytkach. Jeśli naprawdę inne partie mięśni rosną ci oprócz klaty no to raczej błąd tkwi w treningu. Ale nie chodzi o częstotliwość treningu czy rodzaje ćwiczeń ale raczej o ciężar jaki podnosisz, ilość serii i powtórzeń. Na koniec powiem że jeśli za wzór będziesz sobie stawiał swoich kolesi którzy mniej ćwiczą a lepiej wyglądają (bo poewnie koksują) to szybkiej poprawy swojej sylwetki raczej nie uzyskasz bo po prostu jesteś innym człowiekiem o innych genach itd.

--------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
Tak jak napisal poprzednik wyzej, problem moze tkwic w treningu. Moze za duzo serii, moze za malo, moze za duzo cwiczen itd... Nie wiem jak wyglada Twoj trening, ale mysle, ze powinienes wprowadzic w nim jakies zaminy, skoro nie widac postepow masowych.

Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9101
DZIKEKI ZA INFORMACJE PRZYDADZĄ SIE NA PEWNO I JESZCZE JEDNO JAK MACIE CHWILKE CZASU I WAM SIĘ CHCE NAPISZCIE PROPOZYCJE TRENENGU NA KLATKE W OPARCIU O MOJ PIERWSZY POST Z GÓRY DZIĘKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9101
CHCIAŁEM JESZCZE DODAĆ ŻE ŻADEN Z MOICH KOLESI NIE KOKSUJE !!! I NIGDY NIE BĘDZIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem, zes bogiem i mozesz nas o tym zapewnic?

Co do tego ze nie rosnie - na 100% za bardzo sie nia przejmujesz i z pewnoscia za duzo ja trenujesz.


bst


Zmieniony przez - bst w dniu 2001-11-18 19:09:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9101
bst przecież napisałem ile ćwicze i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I ja takze - trenujesz za duzo - zdecydowanie za duzo.

bst
Happy HIT follower
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
za dużo ćwiczeń. Klata raz w tygodniu wystarczy

Pozdrowienia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROGRAM NA KLATE

Następny temat

wzrok, a kulturystyka

WHEY premium