SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dita oczyszczajaca stosował ktoś?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 403 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1361
czy stosowal ktos z waz diete oczyszczajaca np kilku dniowe glodowki czy cos takiego jestem ciekaw waszych spostrzezen na ten temat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 437 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5984
moja glodowa trwala 10 dni, to byly najgorsze 10 dni w moim zyciu, beszczelny spadek sily, ciagle uczucie zimna, zle samopoczucie, rozdraznienie, brak koncentracji itp. niby schudlem prawie 10 kg, bo w sumie to byl jeden z moich celow, ale zaluje ze ja przeprowadzilem. Spadla mi sila i obwody, do ktorych do dzis nie moge wrocic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 152 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3655
A co ma glodowka z dieta wspolnego. Chcesz sie przeczyscic..to lewatywa i po klopocie, najmniejszy ubytek na zdrowiu. Kiedys tu Quazar, chyba tak, polecal drinka na przeczyszczenie.

If ignorance is bliss than I am very blessed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
a te kilkudniowe głodówki z czego oczyszczają? Ze złych mocy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430
Samboni - nie rób jaj szefie
Głodówka ma bardzo wiele wspólnego z dietą. Po dobrze przeprowadzonej głodówce zwiększasz absorcje wszystkiego co będziesz wcinał po jej zakończeniu. Ogólnie bardzo zdrowa rzecz. Tylko jest warunek żeby ją dobrze przeprowadzić. Wszystko co Ci zalegało w jelitach można usunąc poprostu a uwierz mi że ma co się tam zbierać i zbiera

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
dawno dawno temurobilem 2 dniową i sikałem na czarno nie wiem czemu

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
to była krew

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 403 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1361
Yarekbboy cos ty jadl ze na czrno :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Właśnie nic nie jadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
pilem wode jeno :)

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
może piłeś Cole ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
wg mnie najlepsza dieta oczyszczająca to po prostu nie zanieczyszczać a organizm sam sobie poradzi z "brudami"

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na schudniecie i przypakowanie>Prosba o ulozenie< :(

Następny temat

ser z oliwa przed snem??

WHEY premium