SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

distraught / jestem młoda, ale mam cele takie jak Wy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20230

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiek : 15 lat
Waga : 60-62
Wzrost : 165
Obwód w biuście : 85
Obwód pod biustem : 76
Obwód talii w najwęższym miejscu : 70
Obwód na wysokości pępka : 88
Obwód bioder : 90
Obwód uda: 60
Obwód łydki 37-38 (zależy od pory dnia )
W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda, brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : dupa
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często)
Co lubisz jeść na śniadanie:
Co lubisz jeść na obiad : mięso, głównie z kurczaka, warzywa
Co jako przekąskę : owoce, jogurt
Co jako deser : w niektórych umysłach ludzkich nie funkcjonuje słowo "deser"
Ograniczenia żywieniowe : brak, potrafię się poświęcić
Stan zdrowia : bdb
Preferowane formy aktywności fizycznej: nie mam warunków do niczego, dosłownie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nie stosowałam nic z w/w
Stosowane wcześniej diety : coś tam z głodóweczką, nic poza tym, czysta micha aktualnie

Witam

Wyżej wymienione dane informują o wszystkim, co jest dla Was ważne. Owszem, mam 15 lat, ale proszę nie dyskryminujcie mnie tylko z tego powodu, nie jestem infantylna i nie mieszczę się w statystykach zwariowanych nastolatek. Proszę was o pomoc, gdyż 1,5 roku ważyłam 50kg i żyłam w krainie mlekiem i miodem płynącej. Dziś ważę okropnie dużo jak na swój wiek (niefrasobliwym jest ten fakt, ale porównanie do rówieśniczek jest nieodłączną cechą każdej 15-latki), gdybym schudła z 60 kg do 50, rygorystycznie zmieniłoby się moje życie. Nie wiem, czy odczuwałyście/odczuwacie to samo, ale to jedyne moje marzenie, to cel, którego nie mogę sobie odpuścić. Potrzebuję wskazówek, diety, co nie oznacza, że nie dam nic od siebie, wręcz przeciwnie - tu chodzi o mnie, więc dam z siebie wszystko.
Mój jadłospis:
śniadanie: 50g płatków owsianych + jajko. jest to stały element tego posiłku, jednak zawsze coś dodaję np. jabłko, orzechy, migdały, kawałek kupowanego mięsa, sera domowej roboty
dwa kolejne posiłki: jestem w szkole, wiem, że powszechnie na forum nie widzi się najdrobniejszego problemu, aby zabierać pojemniki z żywnością do szkoły, ale ja widzę problem. wszyscy mnie wyśmieją, a ja sobie z tym psychicznie nie poradzę. tak więc w szkole jem kanapkę z ciemnego pieczywa, na to jakieś mięso, sporadycznie orzechy oraz migdały. ten posiłek jest liczony razy dwa.
obiad: jestem już w domu. jem to co jest, co nie oznacza, że opycham się kotletami i ziemniakami. jem to co jest zdrowe np. rybę wędzoną, sporadycznie jakieś chude mięso (kurczak bądź wieprzowina), jajka na teflonie, kupowaną wędlinę, ciemny chleb, ser domowy
kolacja: w/w
przed spaniem twaróg + łyżka oliwy

Cienko mi idzie, zdaję sobie z tego sprawę. Jem dużo zdrowiej niż koleżanki, które opychają się słodkimi bułeczkami, ciastami i obiadkami mamy, jednak to one wyglądają świetnie, a mi nic nie ubywa. Jestem zdesperowana, w pewnie sposób zniesmaczona, ale wierzę, że to może ulec zmianie. Z Waszą pomocą.

Serdecznie pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Dopóki jesteś zależna od takich sytuacji, nie ma sensu kombinowanie z bilansem Jedz zdrowo, ruszaj się i postaraj się o badania czy wszystko jest ok.
My w niczym więcej nie jesteśmy w stanie Ci pomóc.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Hej ,a nie przyszlo ci do glowy ze to one wygladaja za chudo i niezdrowo a Ty w sam raz i zdrowo.Jak dla mnie ladnie jesz,ale chyba zbyt malo kalorii z bialka.Bardzo dobrze ze chcesz sie wziac za siebie,napewno otrzymasz tu pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
rygorystycznie zmieniłoby się moje życie

ooo, to na pewno. skazesz sie na nastepne 15-20 lat diet i nienawisci do wlasnego ciala. rozejrzyj sie po forum. kazda z nich, z nas (sic!) zaczynala jak Ty.

powodzenia

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-01-18 18:24:23

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie, one wyglądają świetnie. oddałabym wszystko, byleby być na ich miejscu, jeść ile wlezie i z uśmiechem patrzeć w lustro. naprawdę.
też mi się wydawało, że jem zdrowo, ale co z tego, skoro to nie przynosi oczekiwanych rezultatów? bezsens po prostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
a tak serio. nie znam sie na zywieniu nastolatek, ale wez sobie wybij z glowy te 50kg (czemu nie 45? kurva). jedz zdrowo, cwicz i zobaczysz, bedziesz fajna dupa a Twoje kolezanki szybko zamienia sie w kaszaloty.

zobacz, ja mam ekhm 30 lat i waze od 15 lat tyle samo. kolezanki byly szczuplejsze (tzn. drobniejsze, bo jestem wysoka), a teraz ja jestem laska, one kaszaloty. no trzeba swoje poczekac.

uwierz mi, to co chcesz zrobic (50kg) to pieklo na cale zycie. mialam anoreksje, wiem jak jest.

zarcie wyglada spoko, kanapka z razowcem jak najbardziej.
jaki trening planujesz?

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-01-18 18:29:38

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesteś dwa razy starsza, z całym szacunkiem ;), więc masz inne spojrzenie na świat i swoje ciało. to, że chcę ważyć około 50kg (przy 45 nawet bym się źle czuła!) nie oznacza, że przestanę jeść. wiem co to znaczy schudnąć zdrowo, a co innego rozumiem przez anoreksję, ponieważ również, tak jak Ty wiem jak to jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
slonce, jestem stara, ale mialam kiedys 15 lat i wlasnie wtedy wazylam tyle co Ty chcesz (a mam 183cm). a wiesz jak skonczysz? jako naprawde gruba 20stolatka.

na razie skonczmy dyskusje babcia-wnuczka, tylko powiedz co planujesz zrobic z treningiem? hm? oraz podaj szacowane BTW i kcal, to nam troche przyblizy

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-01-18 18:35:48

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od razu stara. to nie wiek jest wyznacznikiem młodości.
trening, trening, trening. nie ma warunków i mówię to nie dlatego, że nie mam ochoty ćwiczyć, ale dla tego, że jest tak w istocie. domowe warunki tylko i wyłącznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
jak wpadnie tu Marta/Iza to Ci podadza fajne treningi w domu.

masz mozliwosc zakupu sztangielek? w domu mozna robic fajne treningi, nawet bez sprzetu. jestes jeszcze mloda i zdrowa hehehe to mozesz biegac, jezdzic na rowerze. chodzisz na jakies zajecia sportowe?

bez ruchu nic Ci nie wyjdzie. skup sie na zmniejszeniu obwodow ciala i wyprowacowaniu dobrych nawykow zywieniowych, potem waga.

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-01-18 18:40:38

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam dobre nawyki żywieniowe, uwierz na słowo ;)
zimą rower, bieganie? dwa miesiące i śnieg zginie, a ja chciałabym zacząć już teraz.
ciężko z tymi sztangielkami- mama jak zobaczy to mi zacznie nimi dupę obkładać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
no tak, zapomnialam, ze w cieplych krajach mieszkam.
a narty?
oj, nie pyskuj tylko skup sie

wierze, ze masz dobre nawyki, super, ale wazne, zeby je sobie totalnie przyswoic, na zawsze.

wez oblicz BTW, bez tego ani rusz. musimy wiedziec ile dokladnie teraz jesz.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Surya85/Walka ze samą sobą/redukcja

Następny temat

siak999 / początek...

Wiecej