SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

diety strongow

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeczytalem gdzies ostatnio jakis artykul sprzed jakichs dwoch czy trzech tygodni traktujacy o strongach. Jarek Dymek napisal, ze na sniadanie je jajecznice plus piers kurczaka bodajze, nastepnie chyba rybe , a najbardziej mnie zdziwila informacja o pizzy ;) Natomiast Mariusz Pudzianowski powiedzial, ze je to na co w danej chwili ma ochote. Dziwi mnie to wszystko, bo ci dwaj sa nie tylko najlepsi, ale wg mnie tez najlepiej wygladaja. Ktos sie orientuje czy te informacje byly troche naciagane ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Metrowiec to tak jak ja pijesz, ale ja nie jestem strongiem


Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Nie, tak naprawdę wpieprzają tylko odżywki 24godz/dobę;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Jak mają dobrą przemianę (a widać, że zarąbistą) to nie muszą się trzymać tak kurczowo diety.
Oczywiście WW i białko jak najbardziej wskazane i wysokokaloryczność posiłków dzienna też.

Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Tak tak dobra przemiana materii i marchewka , duzo marchewki

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i chemii

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
właśnie


Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
To co pisali w gazecie to prawda. Z ciekawostek powiem tez ze w malborku w jednej pizzerii jest pizza Jarek Dymek. Ta pizze jemy z Jarkiem zawsze po wieczornym treningu i do tego 0,5l soku jablkowego.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Metr: I tak to wszystko wypalicie na siłce


Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2199
Dieta strongmana nie musi byc tak ścisła jak kulturysty, dlatego można sobie pozwolić na coś wiecej niz pierś z kurczaka i ryz :)

życie jest za krótkie żeby być małym!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Y.h.m...

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2199
a co maże nie?

życie jest za krótkie żeby być małym!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

World Strongest Man

Następny temat

Ted Arcidi - rekordzista w wyciskaniu sztangi

Wiecej