SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta wysokobialkowa --pytania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam wszystkich uzytkownikow forum,jestem tutaj pierwszy raz pomimo iz cwicze juz okolo 6 lat.mam 43 lata(180/86) w tym wieku budowa ciala i muskulatura oraz masa sa juz calkowicie uksztaltowane ale zawsze mozna probowac cos poprawic i stad moje pytania.czy przy diecie wysokobialkowej majacej na celu pozbycie sie zbednego otluszczenia mozna:1.brac kreatyne,hmb,d-riboze a jezeli tak to czy bialko w nich zawarte wliczac do ogolnej ilosci bialka spozywanego w ciagu doby.2.jako ostatni posilek przed snem brac odzywke wysokobialkowa iczy ja tez liczyc do tego bilansu.prosze o odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
1.brac kreatyne,hmb,d-riboze a jezeli tak to czy bialko w nich zawarte wliczac do ogolnej ilosci bialka spozywanego w ciagu doby.

Crea jest typowym suplem na mase, uzywanie w cyklu redukcyjnym mija sie z celem (rozbiezne priorytety)
HMB, jak najbardziej, jako antykatabolik 2-3g/dzien, wieksze ilosci (8-10g/dzien) stymuluja budowe suchej masy ciala, wskazane na redukcji, ale nie na kazdego dobrze dziala, sa sprzeczne opinie, poszukaj w SUPLEMENTACJI, tam masz wiecej info n/t
d-ryboza - uzupelnienie crea (poprawia transport) - j.w, nie widze sensu

2.jako ostatni posilek przed snem brac odzywke wysokobialkowa iczy ja tez liczyc do tego bilansu.prosze o odpowiedz.

Odzywka jako ostatni posilek - b. dobry wybor, rozrabiaj z woda, nie z mlekiem, oczywiscie wliczasz wszystkie bialka do dziennego bilansu

Pozdro

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 719 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9059
To nie prawda, że w tym wieku muskulatura i masa są już całkowicie ustabilizowane. Jak się chce to można jeszcze bardzo dużo zrobić. Aczkolwiek trudniej niż 20 lat wcześniej.

Bambo2

Bambo2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do MACFF dzieki za rade,akozystajac z okazji jeszcze jedno pytanie jaki koncentrat bialkowy jest najlepszy przy odtlluszczaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
To nie ma wiekszego znaczenia. 1g bialka to i tak 4 kcal obojetnie czy to bialko serwatkowe czy Ovopol. Wazniejsza przy wyborze jest pora kiedy chcesz bialko spozywac.
Najlepsze jest bialko serwatkowe ze wzgledu na bardzo duza i szybka przyswajalnosc. Jednak na noc lepiej lykac bialka wolniej przyswajalne zeby organizm mial zapewniona podaz bialka przez dluzszy czas.

"jak sie dobrze odrzywiasz to wszystkie te skladniki pokarmowe wykorzystywane sa do produkcji spermy a jak nie walisz to ona cialge jest i nie potrzebuja jej i wtedy do budowy miesni i na mase ci wchodzi"

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wielkie dzieki marcinecki.czlowiek uczy sie cale zycie i umiera madrzejsz o ta wiedze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Polecam ovopol.Jest bardzo dobry i tani.(paradoks?)
z woda smakuje ochydnie,ale z kakaem i mlekiem dobrze.Jak nie masz problemów z tłuszczem to wal z kakaem.Chociaz wielu pije go z wodą...
Wolniej sie wchłania i na noc idealny.No,ja pije go równiez po treningu...

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam ponownie dzieki wszystkim za rade.aco sadzicie o glutaminie przy takij diecie czy warto ja brac a moze cos innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
glutamina to dobry antykatabolik, jeden z podstawowych, hamuje katabolizm potreningowy i dzienny (m. posilkami), smialo mozesz zapodac.

Mozesz taz zamiennie/rownolegle stosowac inne antykataboliki: BCAA, HMB. Polecam Amino Anabol PQ firmy Hi Tec.

antykataboliki na pewnym poziomie zaawansowania to niezbedne uzupelnienie diery, niezaleznie od priorytetow.

Pozdro

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do Macff.Serdeczne dzieki za wskazowki,milo jest pogadac z kims kto zna sie na rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
)

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Solarium - za i przeciw ....

Następny temat

Bieganie!

WHEY premium