SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta zbilansowana - pytania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
walcze z nalogami, przestalem balowac, tzeba odzyskac te 10 kg suchej masy :)


1. czy jezeli nawet kladac sie senny do lozka mam duzo energi/adhd/po schodach wbiegam / to znaczy tyle ze jestem na dodatnim bilansie?
2.skoro tluszcz daje mi energie to gdy koncze trening o 17, jem o 18 np 400g ziemniakow 90g(ugotowanej) karkowki z 30g oliwa i o 20:10 juz jem kolacje w stylu kakao, chia, wloskie" twarozek to dobrze robie? czy przed snem nie jesc tluszczy(eneergi?) bo zmieni sie w fat.
3. roznie sie slyszy ale stosujac sie do zalozenia : 1.5gB na kgmc, tluszczu 3x tyle co bialka a wegli80% bialka p
po treningu wychodzi mi 3500 kalori przy 68kg. nie za malo?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Odpowiednie urozmaicenie diety jest podstawą zdrowia i kształtowania sylwetki:

http://potreningu.pl/articles/914/dlaczego-dieta-powinna-byc-urozmaicona 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
1 Nie rozumiem tego pytania
2 wszystko daje Ci energie białko, węgle i tłuszcze
3 jak po treningu wychodzi Ci 3500 kalorii, chyba w ciągu dnia ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Kto Ty jestes? Czego chcesz?

http://m.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html

Plus ankieta dzialu, to na Dzien dobry.

http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html



Dieta tluszczowa. Fantastycznie.
90g karkowki to ile to jest? Taki chudy plaster nie? Do tego kopiec ziemniakow az sie boje myslec co dalej w tej tluszcowce jest. Mozesz zapodac kilka przykladowych dni?


Zmieniony przez - abdulkanarek w dniu 2017-09-20 11:52:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
@up
wez sie plytki typie j**nij w leb dobra? zal mi dupe sciska jak patrze na tak bezczelna forme wypocin. alw zeby nie robic flejmu
to te 90 g karkowki jest PO UGOTOWANIU, przed mialo 150g. ja ci tylko mozgu wrzucilen posilek PO TRENINGU . bialka jem 110 tluszczy ponad 300 wwgli 85g

i nie wiem po ch... ankieta jak ja nie prosze o ulozenie diety treningu czy costwm, co za baran, wkuuuurwiaja mnie takie typy jak ty, chobym po butelce trenu byl. psujesz to forum

@anubis
tak, chodzilo o 3500 kcal/ed moj blad, pisze w pracy z telefonu przez co jestem lekko rozkojarzony

a zauwazylem u siebie skok dziennej energi i nawet wieczorem pelen sily sie klade mimo ze pora snu wybija. to znaczy ze moje zapotrzebowanir na energie jest pokryte(wsluch**ac sie w siebie)?


Zmieniony przez - david13 w dniu 2017-09-20 12:19:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie koniecznie zapotrzebowanie musi świadczyć o tym że jesteś pełen energii, na redukcji też można się spoko czuć, możesz policzyć ile potrzebujesz kalorii https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
chodzi mi o to ze w przypadku diety gdzie jest tluszczy 3x wiecej od bialka jest zapotrzebowanie takie samo jak w przypadku diety high carb


no i pyt2do dietetyka

czy przed snem bedac na diecie tluszczowej nalezy unikac sporej ilosci tluszczy?


Zmieniony przez - david13 w dniu 2017-09-20 13:23:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tak zapotrzebowanie jest takie samo, manipulujesz tylko btw

Przed snem to w ogóle trzeba unikac posiłku, osttani posiłek przed snem na około godzine przed lub dłuzej, u mnie to jest ok 3-4 godzin od posiłku zanim pójdę spac.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ktoś tu pilnuje w ogóle porządku?
Chyba modzi powinni coś z tym zrobić, bo merytorycznych wypowiedzi to tutaj nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Wyliczanie zapotrzebowania kalorycznego to czyta teoria. Dopiero w praktyce i w miarę obserwacji obwodów ciała wyjdzie na to, jsk należy korygować kalorie w diecie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
david13


i nie wiem po ch... ankieta jak ja nie prosze o ulozenie diety treningu czy costwm, co za baran, wkuuuurwiaja mnie takie typy jak ty, chobym po butelce trenu byl. psujesz to forum

Zmieniony przez - david13 w dniu 2017-09-20 12:19:57


A mnie drażni ton takich wypowiedzi...bo pokazuje nie tylko poziom, ale coś więcej.

Swojego czasu w dziale odżywianie mieliśmy tak zwane "szybkie pytania", czy jakoś tak, ale temat został usunięty, bo nie da się podpowiedzieć, nie znając parametrów (czyli bez ankiety) i innych ważnych info na temat diety, jedzenia itd.
Dlatego pisze się po stokroć, by ludzie dawali ankiety, dla Ciebie to jest kopiuj wklej, a dla mnie jasne info z kim mam doczynienia.
Otwierasz kilkanaście tematów (zupełnie niepotrzebnie) więc nie dziw się, że w każdym pytają o ankiee, trzymaj się jednego i będzie wszystko klarowne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Kłania się regulamin.
https://www.sfd.pl/regulamin?Length=12 <-- punkt 3.

To nie jest ulica, a forum na którym powinno być merytorycznie - wystarczająco jest już dużo hejtu czy obrażania się w internecie.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-09-20 17:52:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta z potreningu.pl

Następny temat

Masa czy redukcja

WHEY premium