SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

dieta redukcyjna - stagnacja

Wysłana -
Cutting edge to bardziej diuretyk, Tobie nie zalega woda podskórna - a tkanka tłuszczowa. Niemniej, na twoim miejscu nie przesadzałbym aż tak z tym docinaniem się, gdyż potrzeba tutaj dobudować mięśni. Możesz zwiększyć wydatek energetyczny, a zachować podaż kalorii na wyższym poziomie. Oczywiście poza tym wszystkim istotna jest jakość produktów w diecie.
Wysłana -
dudee
Cutting edge to bardziej diuretyk, Tobie nie zalega woda podskórna - a tkanka tłuszczowa. Niemniej, na twoim miejscu nie przesadzałbym aż tak z tym docinaniem się, gdyż potrzeba tutaj dobudować mięśni. Możesz zwiększyć wydatek energetyczny, a zachować podaż kalorii na wyższym poziomie. Oczywiście poza tym wszystkim istotna jest jakość produktów w diecie.Nie wiem co to znaczy diuretyk, specjalnie chciałbym cutting edge gdyż zwykle mam wyższe ciśnienie, a tam nie ma kofy - nie pije kawy itp.

Co do wyciecia, specjalnie chciałbym przyciąć maksymalnie na wiór gdyż całe życie chodzę ulany. Poprawi to bardzo komfort psychiczny, dawka motywacji do dalszej pracy + łatwiejsza masa i kontrola bf. Tak to przynajmniej widzę.
Wysłana -
diuretyk, możesz częściej do ubikacji chodzić, usuwa wodę z organizmu.
Wysłana -
To jaki spalacz proponujecie?
Wysłana -
Jak masz problemy z ciśnieniem, to bierz spalacze bez kofeiny. Np. wymieniony przez ciebie Cutting Edge. Jednak nie ma co oczekiwać po nim znacznej zmiany. Na zdjęciu nie widać zbyt dobrze sylwetki. Polecam wrzucać lepszej jakości i różne strony
Wysłana -
Tak naprawdę nie są Ci potrzebne spalacze, przy Twojej obecnej sytuacji można poprawiać jeszcze sylwetkę bez tego typu suplementów.
Strona 6 z 6
Dodaj odpowiedź