SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta redukcyjna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Zwracam sie z pytaniem o diete bo mam zamiar powaznie poopracowac nad zgromadzonym tłuszczykiem. Do tej pory opieralam sie glownie na diecie ale od tego miesiaca postanowilam zaczac intensywnie cwiczyc.
Moj trening jest typowo aerobowy i trwa srednio 1,5-2 godz. 5 razy w tygodniu. Od poniedzialku do piatku chodze na zajecia typu aerobic, step, fat burning a po cwiczeniach ide jeszcze na sprzety do aerobow. Mam problem z czasem posilkow. No wiec, trening zaczynam ok 9 lub 10 ale z klubu wychodze dopiero po 11. Oznacza to ze sniadanie wypadaloby gdzies w okolicach godziny 12! To chyba stanowczo za pozno, prawda?
A teraz sama dieta:
I. musli (50g), ser biały (100g) lub jogurt odłtuszczony (100g), owoc
II. kurczak (150g-200g), warzywa (ogorki, salata, pomidor, szpinak itp), oliwa z oliwek (ok 10g) do salatki
III. kromka chleba ciemnego (50g), warzywa (pomidor, ogorek, salata itp), szynka drobiowa
IV. drob lub ryby (ok 150g), warzywa gotowane (brokuly, kalafior, brukselka, fasolka szparagowa - ok 400g)
Co wy na to?


*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Ludzie, którym nie brak wiary we własne możliwości, zdolni są do wielkich rzeczy
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
a o której wstajesz ! najlepiej jak się wstanie wypić szklanke wody i 1h aerobów i odrazu śniadanie

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wstaje ok 8, wsiadam na rower i jade do klubu na trening. Czasami cwicze wieczorami zamiast rano i wtedy ok 20-21 nie jem juz nic po treningu.
Co w takim razie robic? Jesc te sniadanie przed treningiem czy po? Jesli po to czy moze byc tak pozno (ok 12)?
Zalezy mi na spalaniu tluszczyku, czy jesli bede cwiczyc po sniadaniu a nie na czczo to wyniki beda duzo gorsze?
Jesli nie i moge jesc sniadanie, to czy moze to byc wlasnie musli z jogurtem?
Co jesc po treningu?
Jakie produkty z diety powywalac zeby byla bardziej efektywna?

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Ludzie, którym nie brak wiary we własne możliwości, zdolni są do wielkich rzeczy
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
czytałem kiedyś pewien artykół i wnim pisało ze natczczo najwiecej kwasów tłuszowych bierze udział w przemianie materi ale równiesz spora ilość bierze udział po spożyciu płatów owsianych tylko po takiej owsiance musiałaś by odczekać około 45min i dopiero jakieś intesywne ćwiczenia

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak mierzyc % tluszczu?

Następny temat

DIETA NA MASE .... POMOCY

WHEY premium