SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta niskotłuszczowa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 152 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1068
Po przeczytaniu wszystkich postów na temat diety wysokotłuszczowej omal nie zwymiotowałem; nasuneła mi się jednak jedna mysl jeśli sadło to tłuszcze + węgle to czemu nikt nie wspomina o diecie beztłuszczowej - która dopuszcza dużo wiele smaczniejszych potraw jak choćby większość ryb ryż a nawet makaron lub pyry czy chleb z obkładu mamy do dyspozycji warzywa chudy ser szynke z piersi kurczaka. Jeśli dodamy do tego rezygnację z cukru i będziemy pić herbatkę na spalenie tłuszczu to chyba do cholery zaczniemy chudnąć. Ja zacząłem wczoraj, spożywam max 10gr wszystkich tłuszczy razem wziętych nie słodzę i nie solę na razie ważę 100 kg przy 180cm i dam wam znać za jakiś czas o moich postępach.
Jeżeli moja dieta wyda się komuś szkodliwa lub co gorsza nieskuteczna z założenia to proszę o mały komentarz wyjaśniający.















KRYMO

KRYMO

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
mam pytanie ile masz zamiar kalorii dostarczac w tej diecie dziennie i czy trenujesz na silowni

Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 152 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1068
Kalori nie liczę ale sądze że ogółem ponad 2500 kcal 100 g białka 500 węgla 8g-10g tłuszczu siłownia 2 x w tygodniu po 1 h i rowerek w sobotę min 100 km

KRYMO

KRYMO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
zauwaz, ze w diecie tluszczowej niektorzy dostarczaja nawet 6000kcal i chudna. jak widzisz, w tej dziecie ograniczasz spadki obwodow miesni do minimum, w Twoim przypadku 100g bialka i taka liczba ww napewno nie wyjdzie na dobre, a czemu? gdyz z bialka nie dostarczysz wystarczajacej ilosci na otrzymanie w jakims stopniu dotychczas wystarczajacej muskulatury. jesli chcesz stosowac podobna diete, a chcesz schudnac to zwieksz drastycznie ilosc bialka i zmniejsz ilosc ww

Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 152 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1068
Dzięki, zastosuje się do rady też mi się coś wydawało że tego białka może być mało z węglem to już mniejszy problem bo żołądek mam wklęśnięty po ostatnich głodówkach....

KRYMO

KRYMO

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zoltka jaj

Następny temat

TUŃCZYK !

WHEY premium