SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na redukcje pomocy nie chudne !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2861

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Płeć

kobieta

Cel

65

Waga

78

Wzrost

170

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

wstaje o 10 kae sie o 24 trenuje 4/5 dni w tygodniu duzo sie rusam w ciagu dnia

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

4/5 razy w tygodniu silownia 1 h treningu silowego plus 30 min cardio plus czesta jazda na rowerxe

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

dieta z grejfrutami - 4 kg 2 tygodnie obecna dieta 2 miesiace zero rezultatu

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

niedoczynnosc tarczycy = 25 kg na plusie w ciagu pol roku obecnie branie hormonow zero poprawy

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 196
witam ;) mam przepisana diete na redukcje ktorej trzymam sie od 2 miesiecy nic nie podjadam spoza jadlospisu cwicze 4 razy w tygodniu minimum sa to treningi silowe godzina plus cardio 30 min niestety wg miarki schudlam tylko po 1 cm a waga stoi w miejscu:( mam 170 cm wzrostu 78 kg 27 lat diete mam taka
rano 3 jajka 50 gram boczku pol avocado , kiszonki
lunch 100 gram kurczaka 50 gram kaszy jaglanej warzywa w dowolnej ilosci zazwyczaj gotuje na parze marchew i brokul
biad przed treningiem 100 gram kurczaka cala paczka kaszy plus warzywa
i po treningu okolo 20/21 70 gram platkow jaglanych 25 gram bialka 1 bialko z jajka to smaze na placek plus owoce np truskawki
duzo wody herbata z pokrzywy
czy to nie jest za duzo jak na redukcje? czasami nie moge tego dojesc mam wrazenie uczucia pelna w zoladku normalnie jadlam mniej tylko ze byly to typowo polskie obiady z maka itp dlatego przytylam
prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Około 2000kcal w diecie i treningi siłowe, oparte co ćwiczenia wielostawowe. Tak to powinno wyglądać.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 196
Paatik
Czy mogłabyś wrzucić tą diete w dziennik żywieniowy potreningu? Zobaczylibyśmy makro. Może 2 dni przykładowe?
szukam szukam i jestem zielona nie mam pojecia gdzie znalesc ten dziennik :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33067 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
martusiekbejbe
Paatik
Czy mogłabyś wrzucić tą diete w dziennik żywieniowy potreningu? Zobaczylibyśmy makro. Może 2 dni przykładowe?
szukam szukam i jestem zielona nie mam pojecia gdzie znalesc ten dziennik :(
www.potreningu.pl.  I tam dodaj dziennik żywieniowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Tutaj masz opisane w jaki sposób należy to zrobić:

http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dostosuj się do w/w wskazówek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 196
domer
Tutaj masz opisane w jaki sposób należy to zrobić:

http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html





1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33067 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
To są głodowe kalorie - 1500kcal ?? dzieci jedzą tyle a nie duży zdrowy chłop- taka aktywnośc, wzrost i waga to pewnie z 3000kcal jest zerem a ty masz spory deficyt .Ponadto zbyt mało białka i tluszczy i dużo błędów w posilkach .. Jajecznica bez tłuszczu a nizej jest boczek więc daj jaja i wagę oraz boczek i jego wagę .
Nie dawaj pulpetów tylko rozbij to danie na czynniki pierwsze i wpisuj

Inny posiłek o 14 słabo zbilansowany - staraj się tak rozkładać posiłki aby było w nich zazwyczaj bialka powyżej 20 g , teraz jest ci ciężko bo masz mało białka w diecie więc musisz go dodać , na redukcji śmiało 2,5-3g /kg masy ciała a tłuszczy daj 1-1,5g /kg

Chyba nie jesz tak codziennie??


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-07-02 17:16:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
przecież to jest kobieta...
teoretycznie produkty dobre, trening pewnie z czapy, że się jeść więcej nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33067 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
Antos098
przecież to jest kobieta...
teoretycznie produkty dobre, trening pewnie z czapy, że się jeść więcej nie chce
O fck , kurcze przepraszam :) , te wymiary mnie zmyliły :) , co nie zmienia faktu że głodowe kcal przy takich wymiarach i aktywności :)- kalkulator pokazuje 2800 na utrzymanie wagi więc prawdopodbnie zbyt duży deficyt jest przyczyną stagnacji , chyba że w gre wchodzą problemy zdrowotne o których nie wiemy


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-07-02 17:53:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Nawet jak na kobietę, to ilość 1500kcal jest głodowa i szybciej spowoduje problemy hormonalne niż u mężczyzny. Nasza tarczyca nie jest aż tak wrażliwa.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ektomorfik z brzuchem

Następny temat

z czego tosty?

WHEY premium