SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na redukcje do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627071
Z reguły właśnie po węglach spi się lepiej...
Według mnie te zasady typu tłuszcze nie okołotreningowo to się moze i sprawdzają jak ktoś na scenę wychodzi, a nie w takim zwykłym przypadku jak większość uzytkowników forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3083
Właśnie z warzywami i tłuszczem około treningowo jedni piszą tak drudzy nie. Warzywa dam w każdym posiłku jednak co do tłuszczy zostanę przy tym żeby nie było ich około treningowo ze względu na to że po tłuszczach jestem trochę ospały. Też czytałem że lepiej śpi się po węglach jednak u mnie się nie sprawdziło. Po węglach mam sporo energii za to po tłuszczach chcę mi się spać(uprzedzając pytanie tak przy 1 zmianach i treningu popołudniowym często nie mogę usnąć) dlatego też jest taki a nie inny rozkład makro. Pytanie odemnie. Co jeszcze mógłbym wrzucić do diety zdrowego, smacznego i niedrogiego(wiem ciężko o te 3 cechy naraz). Chodzi mi głównie o produkty białkowo tłuszczowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
Coś wymyślasz . Wkręcasz sobie ze po węglach masz więcej energi , to tak nie działa . Tłuszcze mogą być okolotreningowo oczywiście w rozsądnych proporcjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3083
Może źle to ująłem. Nie jest to może więcej energii jakbym np. wziął przedtreningówkę ale czuję się "lżejszy" po posiłkach z małą ilością tłuszczu. Nie mogę powiedzieć bez tłuszczu bo i w tych 3 około treningowych zbiera się w sumie 18-20g.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek diety redukcyjnej do oceny

Wiecej