SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

dieta ketogeniczna jak ułożyć na 1 posiłek

Wysłana -
Paatik
Deja - tak na marginesie miałam "tylko" 145g i nic takiego się nie działo. Ale inne efekty są znacznie gorsze. Psyche, prosze Pani, psyche siada...:(

Ale w jednym posiłku????
Wysłana -
No nie, faktycznie - tak daleko moja fantazja nie sięga:)
Wysłana -
Jak ktoś chce sobie spierdzielic układ trawienny to może bawić się w takie eksperymenty , dla mnie to totalna głupota
Wysłana -
ogladalem wczoraj pol h wywiad z tym naszym najmlodszym milionerem Robertem Gryn z list Forbes'a i zapytany o styl zywienia odpowiedzial, ze od ponad pol roku jest na diecie ketogenicznej, jednoposilkowej! gosc mieszka w USA, to mowil, ze w Kaliforii ten styl zywienia jest na porzatku dziennym. zapytany, co na to lekarze? odpowiedzial, ze jedni kreca nosem, inni bardzo chwala. sam uznal, ze: dieta pomogla mu wyjsc z depresji, nie ma juz stanow lekowych, ktore posiadal, znacznie poprawil jakosc snu oraz zauwaza, ze ma znacznie wiecej energii w ciagu dnia, niz gdy funkcjonowal, jak to okreslil, "na glukozie".

oczywiscie nie napisalem tego w celu przekonania kogokolwiek do tego systemu, poniewaz swoje zdanie juz w tym temacie wyrazilem, bardziej jako ciekawostke, bo tak mi sie skojarzyl ten temat ogladajac wczoraj ten wywiad
Wysłana -
Pomysł lekko pisząc głupi. Polecam więcej zdrowego rozsądku, a nie wymysłów tego typu.
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź