SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta do oceny :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2345
rozumiem dzięki za odp , a co powiesz odnośnie dzisiejszego dnia żywieniowego ????
drugie pytanie jak długo mam leciec na takim schemacie żywieniowym za nim przejdę na redukcje 2 - 3 tyg ?? w tej chwili mam jakeś 13 - 14 % tkanki muszę się z ważyć jeszcze bo nie wiem ile jest w tej chwili ze by mnieć wg kontrast za jakieś 3 tyg


Zmieniony przez - aronax w dniu 2018-01-06 14:34:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Śniadanie jest ubogie odżywczo, spożywasz sam serek z suchym chlebem? oceniamy to co widzimy. Nie wpisuj ,,smażony filet(..)'' gdyż jest to gotowe danie - fałszuje rzeczywisty bilans kaloryczny jak i podział makro. Wpisuj surowe produkty, przed obróbką termiczną. Coś oprócz kapusty kiszonej i mrożonek z warzyw spożywasz?

Urozmaicanie to fundament każdego zdrowego menu. Dbasz o odpowiednią podaż omega-3? mowa tutaj o rybach (kilka razy w tygodniu) śledź, łosoś dziki, pstrąg, niekiedy też można zjeść halibuta czy makrelę. Z chudszych to mintaj, morszczuk, miruna etc. Warto również rozszerzyć swoje menu o ALA, siemię, nasiona chia, lniany czy orzechy włoskie.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-01-06 14:42:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2345
Na razie wdrażam schemat żywieniowy z czasem na pewno dorzucę jakieś śledzie bardzo lubię orzechy ziemne mogą być ? do tego śniadania dodam jakiś owoc banan jabłko pije też gajner , no chyba że jest to szejk z płatków sera mleka bananów to już nie pije gajnera
a i jeszcze zapomniałem dodac ze do dań głownych dodaje mieszakne ziół


Zmieniony przez - aronax w dniu 2018-01-06 14:58:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Z gainera z czystym sumieniem radziłbym Ci zrezygnować. To odżywka wysoko przetworzona, przepełniona cukrami - w dodatku dostarcza dużej ilości kalorii, a witamin prawie wcale , to tzw. tucznik. Fistaszki mogą być spożywane, ale w umiarkowanej ilości, jeśli masz ochotę ( nie mowa tutaj o solonych czy maśle orzechowym). Decydując się na nie warto zadbać również o inne źródła o3. Warto bazować również na innych orzechach jak migdały, orzechy włoskie, laskowe - one mogą być w stałym menu. Fistaszki od czasu do czasu jak najbardziej, przyjęło się uważać, że są złem wcielonym ze względu na lektyny i dość sporą zawartość o6 bowiem nie do końca tak jest jak się wydaję.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-01-06 15:08:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75932 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754288
Wybór źródeł węglowodanów masz spory: https://www.sfd.pl/WĘGLOWODANY,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135388.html 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

gainer zamiast bialka

WHEY premium