SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta do oceny :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dostosuj się do w/w wskazówek.
W diecie wiele należy poprawić, gainer to bomba cukrów (wysokoprzetworzona odżywka) wg mnie zbędna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2345
Płeć : mężczyzna
Wiek : 31
Waga : okolo 71 -73
Wzrost : 172
Obwód klatki : 106
Obwód ramienia :37
Obwód talii : 83
Obwód uda : 60
Obwód łydki : 38
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 15%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia
Odżywianie : jem troche nie regularnie
Cel : Praca na sylwetką
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : jak ryba
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : braka
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Gainer fit max active w przyszłości również kreatyna na tą chwilę przed treningówka nitro bolon


Gainer pije nie regularnie czasem przed lub po treningu ewentualnie wtedy gdy nie mam czasu zjeść śniadanie lub gdy jakiś posiłek mi się przesuwa .
Dziś na tą chwile zjadłem tylko śniadanie z 5 jajek i boczku do tego 2 kromki chleba żytniego , nie wiem ile uda mi sie zjesc z tego planowego rozkładu bo czuje ze moje kichy sa jeszcze zapchane wczorajszym ryżem z karkówka warzywami i oliwa z oliwek ;( czy przyczyna może być to ze pije mało wody ??????


Zmieniony przez - aronax w dniu 2017-12-30 12:06:43

Zmieniony przez - aronax w dniu 2017-12-30 12:10:09

Zmieniony przez - aronax w dniu 2017-12-30 12:12:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie wiem jaki masz dokładny cel bowiem kalorii jest zbyt mało. Żywisz się jedynie 4-5 produktami, dieta jest monotonna jak i niedoborowa w istotne składniki odżywcze. Lipidy w diecie są skrajnie nisko, a tego typu praktyki mogą doprowadzić m.in do spadku poziomu testosteronu, deregulacji gosp. lipidowej jak i upośledzenia syntezy eikozanoidów, prowadząc w ten sposób do stanów patologicznych, jeśli taki schemat będzie powielany przez dłuższy czas. Moją wypowiedź opieram na tym co wstawiłeś.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-12-30 12:16:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2345
cel mam taki ze by trochę wrzucić na masie i zrobić później redukcję ogólnie w 1,5 roku temu warzyłem 61 kg więc jakoś tam to działa chodziłem na siłownie jakieś 4 miesiące od marca do listopada przerwa i teraz znowu chodzę juz drugi tydzień jednak i to nie jest tak do końća ze sie po prostu ulałem bo skoro dziś jestem wstanie wycisnąć na ławce pełne serie po 75 kg to tej siły jednak tez nie brakuję


Zmieniony przez - aronax w dniu 2017-12-30 12:30:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ale co ma tutaj wyciskanie na ławce do tematu? to ma się nijak do sprawności fizycznej jak i kompozycji sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9033 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699320
Dokładnie , wyściskanie na ławeczce to żaden wyznacznik . Lepiej skup się na podstawach bo one w tym wypadku będą najważniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2345
Rozumiem. W takim wypadku nie wiem jak się za to zabrać pomóżcie mi ułożyć dietę optymalną tak bym na tą chwik3 mógł nabierać masę bazując na takich składnikach jak ryż kasza gryczana oliwa z oliwek jaja . Karkowa mięsa drobiowe. Mógł bym np rano robić szejk z płatków owsianych mleka masła orzechowego i odżywki białkowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9033 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699320
Tutaj możesz przeczytać o podstawach:
http://potreningu.pl/articles/290/jakzabrac-sie-za-ukladanie-diety 
Zacznij od policzenia zapotrzebowania kalorycznego
https://www.sfd.pl/-t276436.html 
Jeżeli Twoim celem jest redukcja to odejmujesz ok 300kcal, jeżeli masa to dodajesz Ok 300 kcal
https://www.sfd.pl/-t1135388.html - Źródła węglowodanów w diecie.
https://www.sfd.pl/-t1135440.html- Źródła białka w diecie.
https://www.sfd.pl/-t1135648.html - Źródła tłuszczu w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
W jaki sposób zamierzasz na chwilę nabierać masy mięśniowej? bo nie zrozumiałem tego przekazu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Chcesz budować masę mięśniową spożywając 2200kcal? Zacznij od wyliczenia poprawnie zapotrzebowania. Link do tego otrzymałeś wyżej.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

WHEY premium