SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta a woodstock

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3014
witam
zbliża sie woodstock i chce jechać ale rodzi sie pytanie co z dietą ? co zrobić zeby nie spaść przez tydzień czasu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Nie wierze Po to jedziesz, zeby na tydzien zapomniec o codziennosci!

Zmieniony przez - booolooo w dniu 2013-07-25 07:44:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Wyluzować trochę, jechać i dobrze się bawić.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3014
dzięki za dobrą radę Skerx xd
ale serio pytam bo zrzuciłem 10 kg brzuch przyzwoicie wygląda i nie chce tego w tydzień stracić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
A ja serio odpowiadam.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 16760 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68685
ja yebie ludzie ogarnijcie sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3014
jak serio odpowiadasz to już podziękuję temu panu :)
moze ktos coś ciekawszego powie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 16760 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68685
zabierz pojemniki stoj z zegarkiem w reku i wp*****laj co 3 godz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3014
w 1 dzień pewnie tak zrobie ale potem na tej temp jedzenie by sie raczej popsuło i tu problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
żartujesz prawda? jedz co chcesz ale z umiarem i się baw. raczej stać tam nie będziesz to możesz to zaliczyć jako cardio

Zmieniony przez - mariuszpruszek w dniu 2013-07-23 20:11:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3014
cala impreza to jeden wielki spalacz xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
Poszukaj jakiejś restauracji i po prostu zjedz 1-3 posiłków(więcej raczej nie zjesz?) dzięki, którym uzupełnisz braki paliwa. Może uwzględnij też kalorie z piwa itp. Ogólnie jak nie dasz rady spełnić tego przez 3 dni, a bawisz się bardzo rzadko to nie ma co się martwić, szkoda efektów, ale czasem trzeba się pobawić.. Sam się martwię bo miałem miesiąc przerwy, a zamierzam tam pojechać, dopiero co wróciłem do treningów.. Rób co uważasz za słuszne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miesiąc na siłowni - brak efektów

Następny temat

Spalenie tłuszczu

Wiecej