SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta a urazy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Czy to mozliwe ze to ze ciagle mam jakies urazykontuzje stawow jest spowodowane brakiem jakiegos pierwiastka lub witamin we krwi?
W wakajce jak bolal mnie bark to pobralem kilka dni Ibuprom i posmarowalem fastumem i abc i przeszlo bez problemowo.
Jednak w listopadzie zaczol znowu bolec mnie bark i kolano (kolano do tej pory jeszcze pobolewa). Zjadlem od tamtej pory kilka opakowan glukozaminy i jest nie wiele lepiej. Teraz rowniez calt czas jem glukozamine i jakies 4 tyg temu zaczol mnie bolec prawy nadgarstek i kilka dni temu rowniez lewy. Najdzwniejsze jest to ze w tym okresie praktycznie nie cwiczylem (a jak juz to raz w tygodniu z minimalnym obciazeniem) wiec nie jest to wina treningu. Wydawalo mi sie ze dobrze sie odzywiam poniewaz moja dieta jest urozmaicona i byle czego tez nie jem. Wiec wina musi lezec gdzies indziej. Postanowilem jutro pojsc po skierowanie na pelne badanie krwi ale nie wiem czy z winikami zglosic sie do zwyklego lekarza rodzinnego czy tez do sportowego? Co o tym myslicie?

>>> Maszeruj albo giń <<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Dzis mi sie przypomnialo że jak byłem chyba w 4 klasie podstawówki to miałem paciorkowca. Moze to miec znaczenie dla wytrzymałości moich stawów?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
.

Zmieniony przez - krawat w dniu 2004-03-26 23:46:11

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
bardzo mozliwe, ale musisz wiedziec ze paciorkowiec to taki szit ktory juz pozostanie w organizmie- po antybiotykach bedzie w stanie uspienia ale nigdy sie go niepozbedziesz- sam mialem i mam -tak mi powiedzial kilka lat temu reumatolog(badania krew itd) bo mialem problemy ze stawami , a tu po kilku latach dostalem szkarlatyny- doslownie niedawno-wywolana przez paciorkowca ale juz jest ok

pozdrwiam

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Nie pocieszyłeś mnie. Ale co ćwiczysz na siłce czy nic? Tez miales ciagle jakies dziwne kontuzje?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
ja od 8 lat trenuje co prawda przerwy zawsze jakies sa ale niebede sie jakims gownem zamartwial, ale jak pamietam , kilka tat temu stawy mnie strasznie napier....nawet czulem taki dziwny bol w kosciach no i wyniki-krew mialem b.marne

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ja jutro ide wszystko sie wyjasni.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
siema wszystkim
jak krawat znowu widzimy sie w tym dziale.ja stary juz 3 miechy jem glucozamine a kostka ktora skrecilem 3 lata temu ciagle jest na maksa dokuczliwa.mam mrowienie i w kazdej pozycji jest mi niewygodnie.czasem watpie w te glucozamine choc na bark conieco pomoglka.mysle ze wina lezy w drobnych przesunieciach i urazach kregoslupa.za miesiac wracam z angli to atakuje kregarzy i lekarzy a jak mnie ktorys zbyje znowu to mu chyba wsadze do d,u,p,y, telefon z wlaczona wibracja.zwiaze rece i bede ciagle do niego dzwonil:):):)::):):):):)

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
To pogadamy na gg jak juz wrocisz bo ja mam kilka nowych teori .

>>> Maszeruj albo giń <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lysienie :-)

Następny temat

migdałki %-)

WHEY premium