SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

diamentowe kulki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czasami jak siedzie albo leże to pojawiają mi się przed oczami tak 2-3m od głowy jasne świecące, przezroczyste kulki. Kiedy ruszam oczami to troszke się rozmazują i po kilku sekudnach znikają.Nigdy wcześniej tego nie miałem.Wiecie od czego to ?? Moze brak witamin ale w sumie witaminki to biore.Moze co innnego ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Moze to jakies niezidentyfikowane obiekty latajace ? A na powaznie moze za duzo przed kompem siedzisz, ja tez zaraz zakladam posta o oczach, bo mam inne jazdy.

Pozdrawiam.

****** Doradca w dziale Doping ******

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siedze jakies hmm 4-5h dziennie , kiedys siedzialem po 10h i nie mialem takich ufoli przed oczami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli to są takie ogniki biegające przed oczami, pojawiające się szczególnie przy wysiłku czy kichnięciu to jest to najbardziej klasyczny objaw OKLEJANIA SIĘ SIATKÓWKI

i teraz powiem tak, jeżeli się tym zajmiesz (okulista!!!) to możesz to wyleczyć, jeżeli to zaniedbasz to możesz stracić wzrok (na zawsze)

także wiesz chyba, co masz zrobić ?

pozdrawiam

Maciej Kamiński
cośtamcośtamcośtam_kropka_Muscle_kropka_cośtamcośtam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
http://www.sluzbazdrowia.com.pl/html/more2985c.html 
Poczytaj sobie, ja poczytalem i od razu zlapalem za telefon do okulisty.

Pozdrawiam.

****** Doradca w dziale Doping ******

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aaa jutro lece do lekarza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
thx sog for you
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to Cię postraszyliśmy
ale idź idź

pozdr



Maciej Kamiński
cośtamcośtamcośtam_kropka_Muscle_kropka_cośtamcośtam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Mam podobne objawy. Mialem kiedys laserowa operacje oka ( rozwarstwienie siatkowki po urazie) . Wciaz widze naczynka i czasem blyski. Okulisci, do ktorych chodze mowia, ze jest ok i zeby sie nie martwic. Wzrok mam ponoc idealny

Do wizyty u lekarza zdecydowanie zachecam - moze nie bedzie super przyjemna ale lepiej samemu tam pojsc, niz mieliby Cie tam prowadzic

Pozdrawiam
M.

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
http://www.e-stacja.pl 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trądzik różowaty!zabiegi Laserem pomogą?

Następny temat

Czy jest coś na obgryzanie paznokci???

WHEY premium