SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

depilacja-problem.....

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
Zakupiłem na allegro wosk miodowy i podgrzewałem go w garnku z woda bo niby można tez tak. nałożyłem wosk przykleiłem p[aski ale wogóle mi włosów nie chytają. w czym problem??]

PS. Czy wosk chyta małe włoski jak np goliłem klate i odrosły te takie malutakie

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
powinny miec tak chociaz z 6mm zeby sie wyrwalo.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
ale dlaczego mi ich wogóle nie chyta?? oto jest pytanie. Czy może za słabo podgrzany. Nkałdam wosk na skórę a nie na paski. PS. Czym, zmy ć wosk ze skóry bo mi zostały reszki.

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
moze nie byl zbyt nagrzany, lub wloski byly za krotkie by moc je usunac. Albo ten wosk do dupy
powinno zejsc ciepla woda i mydlem.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
no, dlatego tradycyjne maszynki sa najlepsze, ciagle to powtarzam Jak ktos robi to regularnie a do tego np wymoczy sie troche pod ciepla woda, to nie jest to nawet az tak absorbujace 10minut co pare dni i po krzyku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
tez preferuje maszynke, a do miejsc delikatniejszych jak bikini , krem Veet szybko, sprawnie, bezbolesnie

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
do plastrów z woskiem dodawane są chusteczki nasączone oliwka-więc jej lepiej spróbuj...woda z mydłem raczej nie zejdzie...w koncu wosk jest zastygnięty-chyba ze wrzątkiem ale to głupota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
jak sa chusteczki to git, ale moja siostra zmywala kiedys gabka z mydlem i ciepla woda , ale nie wrzatkiem i zeszlo

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4428
Siema;) podepne sie pod ten temat ;) Mianowicie mam taki mały problem mam skrzydła (heh chyba ewoluuje:P) a tak serio to włosy i dla kobietki chcialbym sie ich pozbyc albo chociaz usuwac regularnie. Dodam ze pierwszy raz bawie sie w te klocki i zdecydowalem sie na wosk. I tu powstaje pytanie jaki najlepszy i z jakiej firmy?? Słyszałem dobre opinie o veet ale was prosze forumowicze o rade;) (czytalem podwieszony ostatnie kilka stron i nie znalazlem info ktore by mnie interesowały) pozdrawiam

Co nie może zabić to wzmocni;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Jako iż jestem na czasie z depilacją to odpowiem
Wosk musi być dobrze nagrzany,rozprowadza się go drewnianym patyczkiem nakładając go Z WŁOSEM-to ważne, cienką warstwę,naklejasz na to paski,rozcierasz dobrze i zrywasz POD WŁOS.Jeśli zachowujesz te zasady to nie ma siły by włosów nie usunąć.Włosy muszą być odpowiedniej długości więc jeśli nie są za długie to poczekaj jeszcze trochę by odrosły(jakieś 8 mm powinno być ok).Resztki wosku usuń oliwką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4428
Dzieki ona1983 :) Sog leci;) wszystko to wyczytalem tak btw;) Ale chodzi mi o rodzaj wosku i firme;) Mozesz jakas polecic skoro na czasie jestes:>?? Z ktorej jestes zadowolona:>

Co nie może zabić to wzmocni;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uczulenie??

Następny temat

przepuklina

Wiecej