SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

depilacja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 43573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Tyka z działu Fitness.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze mi ktos powiedziec cos o depilacji klatki piersiowej rosna mi wlosy a to ochydne jak depilowac by roslo mniej wie ktos moze dziewczyny?????????

boniek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Temat sprzed 12 lat na przyszłość proszę patrzeć na datę tematu przed napisaniem w nim i odświeżeniem go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
mozesz stosowac kremy do depilacji ale wlosy beda odrastac. Jak cie stac to fundnij sobie zabieg laserowy i bedziesz mial problem z glowy.

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
ja woskooje , ale jak bedziesz mial zapalenie mieszka wlosowego to przez pare dni bedziesz wygladal jak by cie nozem kroili ;) ale jednak oplaca sie troche "pocierpiec " :)

pozdroovka Puff

www.dudi.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawdę mówiac nie wiem co powiedzieć. Ja nie mam włosów na klatce
Jeśli dysponujesz kasą to polecałabym elektrolizę lub laser ( sama nie próbowałam ze względu na cenę, są to metody trwałe i skuteczne, opłaca się to zrobić jeśli chce się pozbyć kilku włosków na zawsze-mieszki włosowe są podczas tego zabiegu niszczone )


MooMoo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli nie stać cię na laser, to używaj depilatora elektrycznego np. Brown lub Philips (posiadają one końcówki masujące lub ochładzające depilowaną skórę, co zmniejsza ból do minimum). Będziesz miał problem z glowy na ok. 3-4 tygodnie. W miarę przeprowadzania kolejnych zabiegów, odrastające włosy będą coraz słabsze. W razie zapalenia mieszków włosowych, masuj zmienione miejsca ostrą szczotką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie sa ceny kremow do depilacji i jakie sa najskueczniejsze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ehhh, o co Wam właściwie chodzi...Osobiście uważam, że trochę owłosienia na klacie (hehe, u faceta ) jest zupełnie fajne w końcu to coś co Was odróżnia od dziewczyn hmm, mi się to podoba a już napewno nie przeszkadza. ale cóż, to w końcu tylko IMHOo gustach się nie dyskutuje.A tak wogóle, jesli ktos koniecznie chce to ja także nie polecam kremów, bo kiepski efekt(tzn krótki), o goleniu nie ma mowy, bo to jeszcze gorsze. Wyjściem jest wosk(ale ja naprawdę podziwam tych którzy sie tak poświęcają, bo jak dla mnie (wypróbowywałam na nogach) to boli jak cholera.Najlepszy jest depilator, bo po pewnym czasie sie przyzwyczaisz, a rzadziej się zdarza zapalenie mieszków po tym, a masz spokój (tzn ja tak mam) na prawie miesiąc. a elektroliza z tego co wiem,jest okropnie droga, i nie zawsze daje trwały efekt. ogolnie to Misie górą

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 337 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9492
Przetestowałem wszystkie metody.
Dla FACETA tylko golenie!!!

Pozdrawiam

-=Pozdrawiam=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No a ceny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krem do depilacji zaleznie od firmy od 5-hohoho i jeszcze trocheSą tez tańsze niż 5, ale ja bym nie ryzykowała na Twoim miejscuA jesli już krem to nalepsze są Veet

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 337 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9492
Veet wg. instrukcji powinieneś trzymać 10 minut. Ja trzymałem 30 minut, a moje włosy tylko trochę się poskręcały. Depilator mojej narzeczonej zaciął się na pierwszej próbie. Plastrów z wosku nie próbowałem, bo zerwałbym je pewnie ze skórą. Jedyna metoda, która się sprawdziła to maszynka fryzjerska a potem żyletka do golenia. Tak samo golili się moi koledzy pływacy przed zawodami.

Pozdrawiam

-=Pozdrawiam=-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

WHEY premium