SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deka - iniekcja i pare prostych pytan (poczatkujacy)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2
Drodzy Towarzysze,

W najblizszym czasie zamierzam zaopatrzyc sie w Deca Durabolin 2ml/200 (holenderski).
W zwiazku z tym mam pare pytan:

1. Jaki jest najbardziej zalecany cykl brania? Mi polecano 10 strzalow co tydzien. Trenuje ok.2 lata,mam 25 lat, trnuje na mase glownie. Wazniejsze jest dla mnie tu bezpieczenstwo i jak najmniejsze efekty uboczne a dopiero pozniej efekty wiec zalezy mi aby to byl bezpieczny cykl.

2. Gdzie mozna dostac strzykawke do wykonania iniekcji? Bo z tego co wiem nie jest dodawana do ampulki

3. Jak technicznie nalezy wykonac zastrzyk? Nigdy tego nie robilem, a za iglami nie przepadam, poza tym nie chce miec pozniej jakis komplikacji, wiec zalezy mi aby zrobic go dosc dobrze - tutaj pare watpliwosci:
- Czy mozna strzelic sobie calosc np. w tylek?
- Jesli tak, to w ktora czesc? (moze byc na srodku posladka rowno?)
- Czy miesiec moze/powinien byc napiety podczas wbijania/wstrzykiwania?
- Na jaka glebokosc wbic strzykawke i pod jakim katem? (tuz pod skore, gleboko (jak gleboko??) czy inaczej?
- Czy sa jakiekolwiek zauwazalne objawy tuz po iniekcji (np. zaczerwienienie gdzies w widocznym miejscu, oslabienia, krwawienia itp.? - nie chcialbym aby pozniej ktos to widzial)

Dziekuje za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
jak ci sie nie chce zrobic uzytku z wyszukiwarki to przeczytaj uwaznie post tego kolesia, ktory wkleil to po raz kolejny: https://www.sfd.pl/temat224070/ 

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
Igly i strzykawki kupisz w aptece, kupuj 0,7 - 0,8 mm. Jak sie boisz igieł to najlepiej jak ktos by CI pokazał jak sie robi strzały. Ja dece bede bral 1 strzal co 7 dni. Jak chcesz brac sama dece to sie zastanów, napewno ktoś CI tutaj napisze o co loto i bardziej wytlumaczy, ja wole sie za bardzo nie udzielac zeby nie bylo

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
1.Jezeli to Twoj pierwszy cykl,a pewnie tak to napewno odradzam Ci deke na 1raz,a napewno bardzo,bardzo juz odradzam sama deke,bo nabawisz sie decadica czyli flaczus-*****us(bedziesz mial problemy malym)Jezeli juz deke to z testosteronem.Napisales,ze glownie cwiczysz na mase,BŁĄD-nie mozesz caly czas cwiczyc na mase,bo organizm musi tez miec cykle wypoczynkowe i silowe ew.cykl rzezbiacy.
A probowales juz z suplementami i dieta czy od razu chcesz koks?
Poczytaj troche na temat treningu,odzywiania suplementacji.
2.Juz masz odp.
3.Tez juz masz odp.

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
Profil.

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
PROWOKACJA !!! cyt. Gdzie mozna dostac strzykawke do wykonania iniekcji? Bo z tego co wiem nie jest dodawana do ampulki
To musi być prowokacja ! Takich d****i nie ma na świecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Mrowa sa tacy aaaa nawet lepsi,a to jest jeden z tych ciezkich przypadkow jakie mozna spotkac na... www.sfd.pl/temat223877/ 

off

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie dawki na nastepny cykl

Następny temat

Ile clomidu(specjalnie dla GREGOR_ian) na odblokowanie?

WHEY premium