SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dawna samoobron,zapsy,boks itd

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Boruta wiem ze juz kilka razy i na sfd i na budo dawales serie fotek z np samoobrony w dawnych czasach, z jakichs podrecznikow do dawnych zapasow itd.
A wiec do rzeczy robie maly projekt i potrzebuje wszystkich fotek jakie sa dotyczacych ogolno pojetych sztuk waki ale tych "dawnych" tzn z kilkadziesiat lat temu.Wiem ze moge sobie te foty pozgrywac z forum ale pewnie aby sie zmiescic w limicie 50k pomniejszyles je itd a ja potrzebuje w dobrej jakosci . wiec jesli mozesz rzuc linkami skad te foty brales. Bede kolejny raz very wdzieczny hehe

Pozdrawiam

KAIN
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Raczej tak. Pierwsze techniki o charakterze bokserskim i chwyty (zapasy, prePankration) pochodza z Sudanu, Egiptu i Mezopotamii) Pierwsze style o ktorych cos wiemy z Grecji: boks, zapasy Pamachon (pozniejszy Pankration).


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Niestety wiekszosci nie pamietam poza http://www.savateaustralia.com/ i http://ejmas.com/ ale moge na FTP powrzucac co mam.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
ok zaloz jakis katalog np dawne foty i powrzucaj to

wielkie dzieki!!


Pozdrawiam

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zalozylem, pytanie czy chcesz same zdjecia, czy rysunki tez?
I czy same sceny z technikami, czy upozowane postaci zawodnikow, mistrzow etc tez?


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Boruta jeśli nie jestes modemowcem hehe a pewnie nie (tyule latasz po sieci) to dawaj jak najwiecej ja sobie potem zxrobie selekcje bo nie wiadomo co mi sie przyda.



KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poszlo


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
za***iscie Wielki Dzięki!!!


Pozdrawiam




KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Dorzucilem jeszcze troche.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


i jeszcze troche


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
hehe no przeszedles sam siewbie tych fotek jest fulll wiec wielkie thx for you!!!


.......teraz mala nowa prośba )) potrzebuej do tego mojego malutkiego projektu artykul o powstaniu sztuk walki . Wiesz co bylo pierwsze (jakies tam kung fuiki itd).Kiedy ludzie zaczeli tworzyc MA i dlaczego. Ogólnie taka mała geneza powstania sztuk walki.
nie musi byc twgo duzo i moze byc link do strony w angliszu to nie problem. I fajnie by bylo jakbys napisal jak to sie stalo ze powstaly zapasy i kiedy i dlaczego sie podzielily na wolne i klasyczne!!! albo tez dal linka. Bede naprawde po raz kolejny wdzieczny!!!


Pozdrawiam

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, ale bys musial zaczekac, teraz mam na glowie Budokan i strone trojmiejskiego klubu.
A pierwsze byly style z Egiptu, Sudanu i Mezopotamii, pierwsze blizej znane to Pankration, boks i zapasy.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC - POLACY

Następny temat

Shotokan

Wiecej