SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dawkowanie kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchajcie, ale mi się w bani pomieszało. Właśnie dostałem świeżutką puszeczkę kreatyny incospor, zaczynam czytać etykietę i kurna nie wiem co jest grane. Piszą tam żeby brać ją przez 10 w dawce 5g 2x dziennie z posiłkiem bogatym w węglowodany. Tylko 10 dni? I to bez ładowania? Przyznam, że jak zaczynałem ćwiczyć 1,5 roku temu i byłem jeszcze "zielony" w tym temacie to brałem kreatyne stale w małych dawkach (2-3g per day) i efekty przechodziły moje oczekiwania, ale tłumaczyłem to tym, że byłem początkujący. Później zacząłem z fazą nasycania - efekty były podobne. Przypomniałem też sobie, że pewnego razu brałem kreatyne bez nasycania przez około 25 dni, a po odstawieniu siła mi skoczyła tak szybko jak nigdy dotąd. Nie pamiętam jak to było z masą. Czy ktoś próbował brać kreatynę w sposób opisany przez inkospor???
Za kilka dni zaczynam ją wciągać właśnie w ten sposób. Pomyślcie jaka oszczędność by była jakby to działało - 500g na 5 cykli!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3479
Ok chlopcy dowiedzialem sie troszke na stronie glownej.

Tylko jak wytlumaczyc ze biorac tak kreatynke juz w drugim tygodniu brania poczulem niezly skok sily???

Nieraz czytalem w roznych gazetach, ze trzeba brac kreatynke przed i po treningu.
Faktem jest, ze wchlanianie po treningu jest znacznie lepsze niz powiedzmy w ciagu dnia.
Prawda wiec musi byc to, ze przyswajalnosc podanej dawki kreatyny bedzie wieksza.

Zreszta posilek potreningowy i tak jem po jakims czasie bo musze z silowni dojechac do akademika i dopiero moge jesc.

Rezygnuje wiec z banana rano na rzecz glutaminy i o wynikach bede donosil na bierzaco - moze ktos skorzysta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Noooo staruszku albo masz inna puszke niz ja albo musisz sie poduczyc jezyka. Nie posilkiem bogatym w weglowodany tylko pic napoje bogate w weglowodany. Roznica jest ogromna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko, wiem co tam dokładnie jest napisane English Masterze. Na pewno nie żre kreatyny razem z kotletem i ryżem. każdy może się przęjężyczyś, ale nie o to mi chodzi w tym liście - z czym brać, ale jak długo i czy z fazą nasycania. Może brałeś kreatyne w sposób opisany na etykiecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
byc moze zastosowali teorie Atomica?

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie. Coś w tym musi być. Przeciesz firma tej klasy nie pisałaby bzdetów na etykietach swoich produktów. Mimo to wyprubuję ten sposób i dam znać jak już będzie po wszystkim:). Muszę przyznać, że pierwszy raz się spotkałem z takim dawkowaniem (oczywiście pomijając teorię wysuniętą przez Atomica)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zeby odroznic slowo food od drink nie trzeba byc English masterem. Ale skoro to przejezyczenie... kazdemu sie moze zdarzyc.
Stosowalem kreatyne Inkospor zgodnie z instrukcja obslugi. Rezultaty sa niezle ale jakbym mial porownac to wole faze nasycenia a potem 5g dziennie. Cykl 6tygodniowy.
Z moich obserwacji wynika ze faza nasycenia w duzej mierze jest "strata towaru", pozwoli ci jednak na zmniejszenie czasu od rozpoczecia cyklu do efektow. Jesli wiec nie zalezy ci na czasie to moja sugestia jest 5g przez 6 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale może stosując takie dawkowanie receptory są mniej narażone na "rozregulowanie" i dzięki temu każdy cykl jest podobny (choć mniej masy wpada) i mniej mięcha spada. Sam brałem kilka cykli z nasycaniem ale każdy następny był słabszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie martw sie niejestes sam mam ten sam problem i ta sama kreatyne x-treme
wiem jedni mowia 1 miechtrzeba brac potem 1 miech przerwy i od poczatku a x-treme
10dni brac 2-3tygodnie przerwy i od nowa tlumaczone z niemieckiego (spec-niemiec)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2410
Już wcześniej pisałem-ta kreatyna jest wyśmienita ale nie przejmujcie się tym co napisane jest na ulotce.Bierz przez pierwszy tydzień 20g podzielone na 4xper day z sokiem owocowym i 20 g glukozy do każdej porcji.Przez następne 4-5 tygodni po ok.5-6g najlepiej rano na czczo.Pij dużo wody!!!

WitF1

WitF1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3479
Zastanawia mnie bardzo w jakich porach dawkowac kreatyne. Czesto spotykalem sie z propozycjami (w gazetach) zeby kreatynke lykac przed bezposrednio treningiem i zaraz po.
Ja wlasnie zaczynam cykl i bede robil chyba tak:
ok 3 gramy na czczo przed sniadaniem
-//- przed treningiem
-//- po treningu
Jak sadzicie czy jest to dobre rozlozenie???
Za wszystkie opinie i wskazowki bede niezmiernie wdzieczny.
Sierov
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatyne sie bierze na pusty zoladek i nie je sie po zazyciu ok. 1h. Przeczytaj artyukul na str. glownej.
Poza tym po treningu najwazniejsze jest zatrzymanie katabolizmu te art. na str. gl.



Zmieniony przez - Holmes w dniu 01-04-27 17:58:50

Zmieniony przez - Holmes w dniu 01-04-27 18:24:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Giant mega mass 4000+KTP CREATINE 200kapsulek

Następny temat

panowie, niedlugo rozpoczne eksperyment

Wiecej