SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dawkowanie BCAA

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Zgadza się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
jeszcze o jedną rzecz chcę się zapytać zanim to kupię, po bcaa nie będę się czuł jakoś bardziej pobudzony ??? coś jak po kawie? Bo biegam przeważnie o 20 lub 21 to jak wezmę o tej godzinie coś co może mnie za bardzo rozbudzić to mogę nie zasnąć potem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Nie, nie będziesz się czuł pobudzony tak że nie zaśniesz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Może mieć lekki wpływ ale nie przywiązywałbym do tego aż takiej uwagi , najlepiej sprawdź po sobie czy Ci odpowiada jak również sama pora trenignowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
BCAA moze wydluzac nieco stan czuwania organizmu, ale nie ma to nic wspolnego ze stymulowaniem wydzielania neuroprzekaznikow, czy blokownaiu receptorów nerwowych

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzaniu, co dalej?

Następny temat

Chcę przybrać na wadze

Wiecej