sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Administracja i Moderatorzy

Dodaj odpowiedź

czy zmieniliiscie interfejs forum

Wysłana -
witam
czy zmieniliście wygląd forum i czy można mieć dawna wersje
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Tak zmienił się wygląd , do starej wersji już niestety nie wrócisz...
Wysłana -
a po co zmieniliście na gorsze
Wysłana -
Strasznie to wygląda.
Wysłana -
Nie można mieć starszej wersji, to nowa - bardziej portalowa odsłona strony głównej oraz także nowy wygląd całości forum.
Zmiany są odgórne i przeanalizowane na podstawie tego, co obecnie dzieje się na świecie z forami dyskusyjnymi oraz ich brakiem rozwoju.
Jak każda zmiana wymaga trochę czasu, aby każdy się przystosował - o gustach dyskutować nie trzeba, bo nigdy nie będzie takiej wersji, w której 100% osób będzie zadowolone z wyglądu lub innych zmian.

Najważniejsze modyfikacje są na stronie głównej i tam pojawiło się sporo nowości.

Pewne, drobne poprawki dział IT ma wprowadzać jeszcze po świętach
Wysłana -
proszę wymienić to co jest lepsze od starej wersji
Wysłana -
kwestia przyzwyczajenia
Wysłana -
Ja mam takie pytanko co do nowej odsłony forum jeżeli temat ma 400 stron a ja chce wskoczyc na 200setną gdzie jest przejscie do danej strony bo nie moge znaleść, dzięki za odp
Wysłana -
Ronney88
Ja mam takie pytanko co do nowej odsłony forum jeżeli temat ma 400 stron a ja chce wskoczyc na 200setną gdzie jest przejscie do danej strony bo nie moge znaleść, dzięki za odp

wchodzisz na pierwszą stronę czy tam na 400ną i zmieniasz w pasku adresu sekwencję:
-s1.html czy tam -s400.html
na
-s200.html
Wysłana -
dzięki :)
Wysłana -
W takim razie ja też się podepnę do tematu. Czy z listy tematów w danym dziale da się w jakiś sposób przejść do ostatniej wypowiedzi w danym temacie ?
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź