SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy zmieniliiscie interfejs forum

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 85
witam
czy zmieniliście wygląd forum i czy można mieć dawna wersje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67368
Zmiana wielkości strony pomogła, dzięki za info :)


Zmieniony przez - Tunder w dniu 2017-04-30 10:59:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Tak zmienił się wygląd , do starej wersji już niestety nie wrócisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 85
a po co zmieniliście na gorsze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
Strasznie to wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Nie można mieć starszej wersji, to nowa - bardziej portalowa odsłona strony głównej oraz także nowy wygląd całości forum.
Zmiany są odgórne i przeanalizowane na podstawie tego, co obecnie dzieje się na świecie z forami dyskusyjnymi oraz ich brakiem rozwoju.
Jak każda zmiana wymaga trochę czasu, aby każdy się przystosował - o gustach dyskutować nie trzeba, bo nigdy nie będzie takiej wersji, w której 100% osób będzie zadowolone z wyglądu lub innych zmian.

Najważniejsze modyfikacje są na stronie głównej i tam pojawiło się sporo nowości.

Pewne, drobne poprawki dział IT ma wprowadzać jeszcze po świętach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 85
proszę wymienić to co jest lepsze od starej wersji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
kwestia przyzwyczajenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
Ja mam takie pytanko co do nowej odsłony forum jeżeli temat ma 400 stron a ja chce wskoczyc na 200setną gdzie jest przejscie do danej strony bo nie moge znaleść, dzięki za odp

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Ronney88
Ja mam takie pytanko co do nowej odsłony forum jeżeli temat ma 400 stron a ja chce wskoczyc na 200setną gdzie jest przejscie do danej strony bo nie moge znaleść, dzięki za odp


wchodzisz na pierwszą stronę czy tam na 400ną i zmieniasz w pasku adresu sekwencję:
-s1.html czy tam -s400.html
na
-s200.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
dzięki :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67368
W takim razie ja też się podepnę do tematu. Czy z listy tematów w danym dziale da się w jakiś sposób przejść do ostatniej wypowiedzi w danym temacie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plecy do oceny ;)

Następny temat

Zniknęła wyszukiwarka

WHEY premium