SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy zmieniliiscie interfejs forum

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak masz listę tematów w danym dziale i chcesz bezpośrednio przejść do ostatniej wypowiedzi w danym temacie to nie klikasz w cały tytuł tematu (bo wówczas będziesz na początku danego tematu), tylko po prawej jego stronie masz pomarańczową "strzałkę" (a włąściwie taki znaczek > ) - klik na nią przeneisie Cię do ostatniej wypowiedzi w danym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67368
Z poziomu strony głownej to wiem, ale czy z danego działu też jakoś się da ? U mnie brak strzałeczek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaznaczyłam przykładowe "strzałki" na screenshocie. Jak ich nie widzisz to pokombinuj z rozmiarem strony (ctrl i znak + lub ctrl i znak -), był bug ze w którymś rozmiarze okna, strzałeczek nie było widać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67368
Zmiana wielkości strony pomogła, dzięki za info :)


Zmieniony przez - Tunder w dniu 2017-04-30 10:59:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plecy do oceny ;)

Następny temat

Zniknęła wyszukiwarka

WHEY premium