SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy to nerwica serca??

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pewne pytanie. dzis rano nie moglem spac, pszebudzilem sie kolo 4 nad ranem. wiec kolo 6 wypilem kawe z mlekiem slabom jak co dziennie. potem zaczolo mi sie krecic w glowie, wiec zbadalem sobie cisnieniei z poczatku mialem 160 na 85. i mi ruznie skakalo wiec wziolem sobie pul tabletki na poczatek METOCARD ZK na wyregulowanie cisnienia, i najwiecej mi skoczylo do 198 na 98 sie pszestraszylem, polozylem sie popijajac melisy. to dosc dziwne na osobe jak ja co mam 18lat, kiedys za malego mialem kucia serca z brakiem oddechu i doktor stwierdzil ze to z powodu szybkiego wzrostu ciala. jestem osobom palacom, alkochol?? czasem sie zdazy okazyjnie. mam spore problemy dusze je w sobie. prosil bym na najszybsze porady i opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa

Następny temat

Proszę

WHEY premium