SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy to jest oryginalne wino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czhciałbym się dowiedzieć czy to orginalne wino. Płyn jest biały wodnisty.napisy na ampułce są brązowe i pisze:
Winstrol Depot
Stanozolol 50mg

1ml- via i.m.
Agitar antes de usar
ZAMBON S.A.
Lote:R013 Cad:02/2006
na szyjce jest żółta obwoluta
Dzięki za odpowiedź!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1356
Trochę Mnie uspokoiłeś , ale jak wytłumaczyć ilość substancji czynnej , w jednej ampółce 30% tego co w drugiej , czy to nie jest dziwne?
Towar już kupiłem i raczej nie zrezygnuje, bo musiał bym kupić w aptece żeby mieć 100% pewności.
Zastanawiam się jeszcze nad dwoma faktami , w tej ampółce gdzie zawartości osadu jest mniej , szybciej się on od wody oddziela.
Druga sprawa to nieregularność w grubości tego drucika w poszczególnych amp.
To jest Mój pierwszy cykl i nie chcę jakichkolwiek niespodzianek.(deka 100-6x200-100 w czwartym tygodniu winko 50mg co trzy dni - 10 dni po cyklu clomid 10 tab 1xdzień) i kreatyna+glutamina+ProZMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Napisy powinny być ok. ale kiedyś trafiłem na podróbe w identycznej butli i z identycznymi napisami, różniła sie tylko tym (albo aż tym), że po odstawieniu na półke po dniu zajrzałem do niej i miałem w fiolce nadal białe mleko.
Odstaw ja na kilka godzin na półkę i nie ruszaj jak woda oddzieli się od rozpuszczonej w niej tablety jest ok. jak nie masz lipe.

Pozdrawiam

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182
ze wszystkich podrob krazacych po polskim rynku najwiecej jest winstrolu.

czasem podrobe mozna rozpoznac tylko porownojac ja bezposrednio z oryginalem - dopiero wtedy mozna zauwazyc na przyklad nieznaczne roznice w grubosci lub kroju czcionki...

taka prawda, ze kupowanie winstrolu w naszym kochanym kraju z dnia na dzien coraz bardziej przypomina "zycie" z Forresta Gumpa - jest jak pudelko czekoladek - nigdy nie wiesz na co trafisz

juz wkrotce... badzcie czujni... cierpliwosci... dam znac...

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiście odstawiłem i woda oddzieliła się od reszty. było to z 2 mm wody a reszte stanowił osad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Towar powinien być ok.
Teraz pozostaje już tylko bezposrednie przetestowanie na sobie

Pozdrawiam

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
A czy osad np po 2-3 niach bedzie grubości 3-4 mm,czy coś jest nie tak?

Grzegorz

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Rozpuszczona tableta będzie oddzielona od wody i bedzie to własnie wyglądało w ten sposób jakby na dnie było troche towaru a większość będzie stanowic woda

Pozdrawiam

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
znaczy tak ma być? jakby tabletkę rzopuścił?
A co do paska na ampółce tego co na mni się łamie główkę,jaki kolor i czy jest on namalowany czy bardzo dobrze wyczuwalny pod palcami?


Grzegorz

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Pasek powinien być czerwony
Możesz go wyczuc palcem

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197


A ja ma takie ampułki,pasek jest żółty.

Grzegorz

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Buteleczki mają dobry kształt, widziałem kiedyś podróby które były troszeczkę grubsze od twoich i widziałem też w buteleczkach dużo grubszych.
Ale tamten towar nie oddzielał się tak jak twój.
A co do paska to powiem ci szczerze że byłem przekanany że jest czerwnony, ale twój winstrol wygląda ok., więc mogłem się pomylić.
Nieda mi to teraz spokoju więc będę musiał sprawdzić żeby być pewnym w stu procentach.

Pozdrawiam

Siła i Honor, bracie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luknijcie na foto !

Następny temat

Zakupilem Ph !

WHEY premium