SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy to grzybica?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam taka sprawe piszę bo chciałbym się zorientować a najblizszego dermatologa mam jakieś 40km od mojego miejsca zamieszkania. Od jakieś pół roku pojawił mi sie taki biały nalot na ustach (zdjecia dołączam w załączniku) myslałem ze poprostu usta mi wysychaja i smarowałem najróżniejszymi kremami, maściami, miodem czy odzywkami ale nie pomagało raz było lepiej raz gorzej czytałem w internecie co to może być i wyszło ze mozliwe ze od pasty do zębów lub drodżdzyca jamy ustnej ale to odrzucałem ze względu na to ze nic mnie nie bolało ale ostatnio juz postanowiłem cos z tym zrobić i wydaje mi sie ze to jednak moze byc ta drożdzyca na jezyku zobaczyłem taka biała górke i prosze o porade co to moze byc i co moge z tym zrobic na razie zacząłem od czosnku i zakupie w aptece olejek z drzewa herbacianego. Prosze i dziekuje z góry za każdą rade. Pozdrawiam




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Rada może być jedna - dermatolog.
Skoro borykasz się z tym już od pół roku, to chyba 40km to nie jest jakiś wielki dystans w takim wypadku ?

To forum sportowe, nie medyczne, wiec diagnoz tutaj nie stawiamy.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Na własną rękę możesz nic nie zdziałać jak do tej pory się bujasz z tematem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Dokładnie, nie przesadzajmy... 40km w dzisiejszych czasach to żaden dystans

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas miedzy seriami

Następny temat

Platki fit gotowac???

WHEY premium