SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

czy to działa?

Wysłana -
Cześć wszystkim

Pamiętacie te pasy co raziły prądem i nakładało się to na brzuch żeby był kaloryfer :D ? Używał ktoś , działa to , bo znalazłem na aukcj :)

pozdr

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nawet jeśli działają to minimalnie. Efektów po użycia tego nie będzie jeśli planujesz zrobić sześcipak na lato za pomocą takiego sprzętu to szkoda pieniędzy.

Zmieniony przez - KapiXXX w dniu 2018-06-08 15:52:15
Wysłana -
Tyron
Cześć wszystkim

Pamiętacie te pasy co raziły prądem i nakładało się to na brzuch żeby był kaloryfer :D ? Używał ktoś , działa to , bo znalazłem na aukcj :)

pozdr

Skuteczność słaba ale jako ciekawostka można sprawdzić, ale nie spodziewaj się efektów.

`
Wysłana -
to jest efekt stymulacji przez razenie pradem nerwow, ktore powoduja skurcz miesnia, nie jest to na tyle silny bodzec, aby wywolywal hipertrofie
Wysłana -
Gdyby to było takie proste, że zakładasz pas i siedzisz przed tv, a kaloryfer sam się robi...- marzenie
Wysłana -
georgu
Gdyby to było takie proste, że zakładasz pas i siedzisz przed tv, a kaloryfer sam się robi...- marzenie

Ale w wielu przypadkach niestety nadal jest taka świadomość, że pas zrobi robotę bez diety i ruszenia się z miejsca
Wysłana -
Bez wyciłku nie ma efektów, jakby ktos zakąłdał to dziennie na 5 minut to nie było by otyłości
Wysłana -
rion10
georgu

Ale w wielu przypadkach niestety nadal jest taka świadomość, że pas zrobi robotę bez diety i ruszenia się z miejsca

Zdaję sobie z tego sprawę
Wysłana -
anubis testuje od kilku lat i lipa
Wysłana -
Panie ja już doszedłęm do takiego stopnia ze paralizator już leci i lipa
Wysłana -
anubis84
Panie ja już doszedłęm do takiego stopnia ze paralizator już leci i lipa

Lubisz to s...ko
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź