SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy tak sie da?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


mam taki problem ze waze 60 kg:D nie wiem jak mam to napisac zebyscie zle o mnie nie pomysleli chodze na silownie 4-5 razy w tyg,jem po maxie duzo ryzo i innych fasolek , piersi z kurczaka, i moja masa stoi w miejscu!ogolnie jestem drobnej kosci ale jak kazdy "mlody czlowiek" chce byc "wiekszy" , zjadlem 5 kg top mass gaina i wpadlo mi 3 kg masy,ale wiekszy sie nie zrobilem :) chodzi o cm... moj zaladek jest bez dna,a teraz najgłupsze: czy jak bym pojechal na jakims dopingu,nabral troche ciala ( wody)to dalo by sie to rozpracowac,czy bylo by latwiej niz CWICZYC cwiczyc cwiczyc?czy dalej mam jechac na sumplenetach( jakich?dalej mass gain?), a moze jest jakis sposob na zmniejszenie przemiany materi :) wiecie zadalem wam sporo pytan...badzcie wyrozumiali...kto pyta nie bładzi wkoncu...a moze ktos zna system cwiczen zebym tego nie spalal tylko zeby mi to chodz w 5%zostawalo :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Na samym dole małego tematu masz taki mały napis - "nie chcę już być powiadamiany o odpowiedziach" - klikinij na ten napis

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
Widze że masz 17 lat mam jedno pytanie jak długo juz cwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


wiec ja cwicze od podstawowki ale ta bylo tak ze robilem pomki i sie podciagalem co dzien, potem dozucilem ciezarki a silownie zaczolem niedawno ,3 miesiace chodze doopiero ( wiem ze to malo ) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Trzy miesiące i już zdążyłeś się suplementować ?
Człowieku cierpliwośći.
Policz to co jesz i sprawdźczego Ci brakuje. Następnie przejrzyj swój plan treningowy porównaj go z jakimś ze strony kulturystycznej lub przeanalizuj z doświadczonym kolegą i oceń co jest nie tak. Następnie upewnij się że pijesz mnóstwo wody, unikasz alkoholu, dużo śpisz i nie popełniasz żadnych z podstawowych błędów. Jeżeli wszystko będzie już ok to utzymuj ten stan przez 6 miesięcy. Jeżeli w tym czasie stwierdzisz że nadal jest kiepsko z Twoją masą to się do nas odezwij.
Pozdrawiam.

*** HOLDER - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
Najlepiej jakbyś pocwiczył intensywnie i jeszce poczekał z dopingiem bo biorąc teraz zachamujesz naturalny wybuch testosteronu w organizmie,najlepiej jedz dalej te odżywki,duzo ryżu,makaronu.A jakbys już zeczywiscie sie zdecydował na doping to napisz do mnie maila to napewno ci coś doradze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuje za rady...moral jest taki zebym sobie cwiczyl dalej i sie dobrze odzywail
a jak ciwiczyc to silowo? duze obciazenia krutkie serie?
a co do sterydow to mam taki stosunek ( NIE pale , pije tylko okazjonalnie) nie lubie truc swojego organizmu to taka moja mala mania odzywam sie dobrze,wiec wole nie probowac ale ja chce byc wiekszy :)
jak datad to mam za soba 1 mies trenigu ogolno rozwojowego dla poczatkujacych potem przez 2 mies ciwczylem glownie barki klatke i nogi.
moje osiagniecia jak na 3 mies sa bardzo dobre
na poczatku bralem 50 kg na klatke na laweczce a po 3 mies bralem UWAGA 70 kg ( przy czym ja waze rowno 60 kg)a napoczatku wazyelm tak 56-57kg .przez te 3 mies rozwinely mi sie skrzydelka i uroslu cycki :)( miesnie klatki) , wiec jak dalej cwiczyc by nabrac masy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
Najważniejsza jest systematyczność,najlepiej do każdego dnia przyporządkuj jakąś partie mięsni np,poniedzialek klatka ,sroda barki itd,według mnie najlepszy sposobem jest system piramidy czyli zwiekszanie cięzaru na kazda serie doscie do maksimum i potem spowrotem mniejsze ciezary,a jezeli po kilku miesiacach treningu efekty nie beda sie tobie podobały to poprostu poprobuj czegos innego.Oraz powinienesz pamietac o odpowiedniej diecie wysoko weglowodanowej,odpowiednią ilosacia snu.Efekty oczywiscie nie beda natychmiastowe bo osiagniecie duzej masy zajmuje wiele czasu więc musisz być cierpliwy.
Czyli cwiczyc,jesc,czekać i jeszce raz czekać a efekty tego napewno przyjdą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
I jeszce jedno te szybki przyrosty siły z 50 do 70 kg niestety nie bedą trwać wiecznie,jak sie zaczyna treningi przyrosty siły i mięśni sa rzeczywiście duże,lecz po kilku miesiącach dojdziesz do punktu w którym siła nie bedzie chciała rosnąc wtedy bedziesz sie musiał uzbroić w cierpilwość,ponieważ wtedy zaczniesz odczuwać trudy tego sportu.
Ale nie załamuj sie tylko ćwicz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Polecam dla ciebie działy trening i odżywianie. Poza tym uważaj - nie staraj się łapać wagi za wszelką cenę, na zdjęciu widać, że mimo małej wagi masz skłonności do łapania tłuszczu. Lepiej zwiekszaj wagę powoli
łapiąc czyste mięśnie. Jeśli się roztyjesz ciężko ci będzie zrzucić tłuszcz.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Sluchaj Mlody- wcale nie masz sie tak zle- cwiczysz dopiero 3 miesiace i zlapales "juz" 4 kilo masy- to wcale nie jest malo, tym bardziej ze , jak piszesz, poszlo ci 20 kilo sily na klate...naprawde nie jest zle.
Bedziesz systemaytcznie cwiczyl, bedziesz mial dobre wyniki- masa nie idzie tak latwo i szybko...a poza tym, chcialbys w te 3 miesiace zlapac 6-8kg?Malo prawdopodobne.
Tym bardziej ze napisales ze cwiczysz tylko klate nogi i barki- inne miesnie tez waza - cwicz je wszystkie..

Pozdrawiam

DeZiR

__--==PINGwin pOWERed==--__
___________________________

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
mlody, troche za wczesnie pomyslales o dopingu, dobrze ze po niego nie siegnales... nawet na suplementy troche wczesnie bylo... jesli jednak o nich mowa to zainwestuj w porzadny gainer, np. MEGA MASS 4000
poza tym dieta: staraj sie trzymac 2-3 g bialka i 6g weglowodanow na 1kg masy ciala... skoncentruj sie glownie na weglowodanach zlozonych.

uloz sobie jakis trening i wrzuc go do "treningu", tam go ocenia experci

g4bb3r
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

META + KREATYNA??????

Następny temat

Jaka odzywka do cyklu?

WHEY premium