SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy sustanon jest dobry ????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 17 lat i brałem już 100 mietki. Teraz chce kupić 10 strzałów sustanonu. Ale nie jeste przekonany, a może miałbym wziąść coś inneg lub z czym go mam połączyć.Co wziąść po cyklu żeby masa nie spadła i nie było skutków ubocznych ??????????????????

goffer
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego nie chcesz deki - bedziesz mial robione testy antydopingowe???
innego powodu zeby na 2 cykl brac mete albo ome zamiast deki nie widze, szczegolnie w twoim wypadku (wiek). A tak przy okazji to uwazam, ze jestes glupcem skoro chcesz brac steroidy anaboliczne tak wczesnie i majac malo pieniedzy. Zastanawiales sie co sie stanie jak sie pojawia efekty uboczne, bedziesz je musial zlikwidowac (jezeli sie da) a na to potrzeba czasem wiecej pieniedzy niz na sterydy. Radze bys poczekal do 25 roku zycia, moze sie okazac ze wtedy rozwoj umiesnienia nie bedzie dla ciebie tak istotny pozatym wtedy konczy sie u meszczyzny wzrastanie koscca i juz nie stracisz na budowie szkieletu (a szkielet to wzrost, proporcje ciala, sklonnosci lub ich brak do chorob kregoslupa i tak by mozna w nieskonczonosc). Ja mam 21 lat i nie zamierzam uzywac steroidow przez najblizsze pare lat, sadze ze zaczne to robic dopiero jak zauwaze istotny spadek mojej sprawnosci fizycznej.
Ahh jeszcze jedno, jezeli motywacja do wzrostu masy miesniowej sa u ciebie powodzenie u kobiet albo chec wygrywania walk z rowiesnikami to natychmiast wyjdz z silowni i juz tam nie wracaj dopoki nie zmadrzejesz!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żeby nie było skutków ubocznych to weź sobie odżywkę wglowodanowo-białkową i amionokwasy a o koksach zapomnij bo chyba jesteś na to za młody

I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Człowieku masz 17 lat masz jeszcze duży nadmiar testosteronu wytwarzanego naturalnie przez organizm. Po co ci sustanon chyba żeby zablokować sobie produkcję własnego teścia.
A po za tym sustanon jest mocny ma dużo ubocznych, a czy dobry to zależy od punktu widzenia bo z mojego nie bardzo (może i mocny ale duże niebezpieczeństwo a w szczególności już dla Ciebie)

Przemeczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedyne co moge Ci polecic (z nieczystym sumieniem) to lagodny i krotki cykl deki 100 200 200 200 100. Koszt takiej kuracji to ok. 200zl. Moim zdaniem jestes za mlody na koksowanie no, ale jesli juz brales mieczyslawa i jestes zdecydowany dalej to cykl, ktory podalem jest dla Ciebie w miare "dobrym" rozwiazaniem...


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Apropo 55555 -jak tam efekty po tym cyklu!!!

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chłopaki jestem już przekonany do koksowania . Po mecie efekty były dość dobre ok.1,5 w łapie i 15 kg na sile .I teraz chce wżąść coś innego coś lepszego. A jak coś to w jakim wieku powinienem zacząć koksić??. Prosze was o pomoc w dobraniu odpowiedniego środka

goffer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
wez sobie 15 omiki lub sustanonu byle oryginalnego,do tego 100 winstrolu,na koniec,10 tab clomidu po 1 dziennie,biogonadyl nie bedzie jeszcze potrzebny,w rzie gyno zaopatrz sie w nolvadex 30 tab.
pozdrawiam
ps;w czasie cyklu bialko i gainery inaczej bedziesz wygladal jak wal.

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to jezeli po 100tabletkach zlapales tylko 1.5 cma w lapie i 15kg w sile, to cos nie tak.

Slabe wyniki !

Moze cos robisz zle ? Jedzenie, przetrenowanie a moze po prostu robisz cos glupio ?

Po 100metkach mozna przy dobrym odzywianiu zlapac 15kg wafdi, sily na lawie (bo pewnie o tym mowisz) z 60-80kg i z 2-3cm obowodu.

Nie koksuj bo widac robisz to zle.

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy po cyklu miałbym wziąść clem żeby zbić tłuszcz . Krasnall a tobie ile poszło po metce ??jeżeli mówisz że robie coś źle to powiedz jak mam ćw. i brać. A co ile miałbym brać sustanon ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
facet najpierw zbuduj mase jakies 3 lata treningu a potem zacznij bac sie o tluszcz i pociecie,jak chcesz ten clen brac zeby zezbic kosci czy sciegna,ja osobiscie po 3 latach koksu wziolem clena i to nie na spalenie tluszczu tylko na potrzymanie masy.

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kingkong pyta o clen bo ja mam już troche tk tłuyszczowej , warze teraz 103 kg i boje sie że sie zatłuszcze zbytnio po cyklu sustenonu i dla tego myślałem o clenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEX i Wirowanie

Następny temat

dotyczy prhormonów

WHEY premium