SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy streching statyczny zmniejsza sile miesni

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 90
to w takim razie tsatsuline to wariat albo klamca, bo już paru moich znajomych robilo jego treningi i każdy się przetrenował, nawet mimo brania sterydow! w dupe z tymi jego książkami, to same kłamstwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
kucykkucyk12345
to w takim razie tsatsuline to wariat albo klamca, bo już paru moich znajomych robilo jego treningi i każdy się przetrenował, nawet mimo brania sterydow! w dupe z tymi jego książkami, to same kłamstwa


Czy przeczytałeś jakąs jego książkę lub trenowałeś jego sposobami...? Żeby odnieść się do tego pasuje zrobić albo jedno albo drugie...całkiem możliwe że są osoby , którym spasował taki system. Nie ma jednego idealnego sposobu dla wszystkich...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 58 Wiek 50 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6043
To prawda , zawsze może trafić się jakiś wariat co zrobi niemożliwe dla przeciętnego człowieka i podważy tym samym wszystkie pozostałe opinie.
Dla 99 % ludzi może okazać się ten trening do bani i robienie strechingu w trakcie , po lub przed treningiem itd itp
a jednemu może przypasować.

Jednoznacznie nie da się stwierdzić, że ta osoba jest kłamcą i bajeruje.
Trzeba by było przeprowadzić testy z udziałem kilku osób ćwiczących to samo ,
co i tak by pewnie dało wynik większościowy ale nie ostateczny ,
bo każdy z nas jest inny , ma inny organizm , do tego dochodzą inne czynniki
jak dieta , regeneracja , suple .... itd itp



Zmieniony przez - Tryptofan w dniu 2017-05-15 09:18:44

Zmieniony przez - Tryptofan w dniu 2017-05-15 09:24:50

Zmieniony przez - Tryptofan w dniu 2017-05-15 09:25:36
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Poza tym w naszym dziale jest bardzo dużo zawodników z wieloletnim stażem, którzy tak na prawdę sporo już sprobowali na samym sobie...i jakieś książkowe teorie , nie zawsze przemawiają do nas.

Chociaż rzeczywiście pasowałoby przeczytać , spróbować, wypowiedzieć się...chociaż doświadczonemu zawodnikowi , wystarczy przeczytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 136
czytałem jego wszystkie książki, i trochę na zachodnich stronach, i już na samym początku trzeba wziasc poprawke na to ze tym system trenowali zawodowcy ,bułgarscy ciężarowcy którzy walili tone sterydow,i to już całkowicie wyklucza ten trening dla zwykłych ludzi!!!
ja probowalem to robic i fajnie codziennie pare dni o jedno powt więcej, ale po tygodniu , z dnia na dzień coraz słabszy byłem,mimo ze nigdy nie dochodziłem do załamania miesni, po prostu kazda osoba wykonując jego trening codziennie , po kilkunastu dniach przetrenuje woj. układ nerwowy ,mimo ze może nie mieć zakwasow wogule, i nie uratuje nas to ze nie dochodzimy do załamania, a potem musialaem zrobić 2 tyg przerwy aby wrocic do sily sprzed jego treningow
pozatym facet nic nie pisze o diecie i suplemntacji, moim zdaniem zda egzamin gdy bierzemu duże dawki sterydow
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Dokładnie jest tak jak piszesz...niemożliwością jest robienie takich ciężkich ćwiczeń codziennie, w dodatku na ,,czysto,,
Ja znam ludzi którzy pomimo ,,bomby,, i tak nie przetrzymali tego....ogólnie moim zdaniem lipa.
Bułgarscy ciężarowcy trenowali może coś w podobnym stylu , ale nie aż tak intensywnie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekordy Polski w Wyciskaniu Leżąc PZKFiTS na 2017 r.

Następny temat

Arnold Classic Africa 2017 - strongman

WHEY premium