SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy sterydy anaboliczne zmieniają naszą psychikę - czyli troche humoru !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
z obserwacji zycia wziete

- koniec lat 80-tych pewien znany zawodnik ( kilkukrotny finalista mp w kat 90kg cwiczy rano na silowni, konczy trening i idzie do domu, jest zima -grudzien -ciemno robi sie b. szybko, chlopak wraca pod wieczor : co jest znow jestes na treningu ? -pytanie - przeciez dzis cwicze wieczorem -odpowiedz (okazalo sie ze polozyl sie spac i myslac ze to nastepny dzien przyszedl na trening , zapominajac ze byl rano).

- poczatek 90-tych , moj kolega - chlop ponad 190cm 125kg wagi ( wtedy takich bylo malo) pracuje na bramce , odwiedzam go , on : marek , czy ty wiesz jak ja lubie sobie poplywac w morzu ? jest zima , on : robie to co kilka dni , wiesz ? ( moje zdiwienie , nie mieszkamy nad woda ,) jak to robisz co kilka dni ? pytam - on : zobacz sam - i rusza w tłunm rozgarniajac tłum na dyskotece, ruchami jak do krałla. chlopaki potwierdzaja ze on to robi czesto, twierdzac , ze takie cos imituje pływanie , bo opor tłumu jest podobny do oporu wody w morzu.
-ten sam kolega ( mial ksywe "agrest" to z powodu wypryskow po towarze)wracajac z treningu nog - jest zmeczony, jedzie autobusem, poniewaz autobus ma przystanek nie na ytej ulicy na ktorej on mieszka, terroryzuje kierowce i kaze nie zatrzymujac sie na zadnym przystanku powiesc sie po trawniku pod sam blok, oczywiscie sprawa sie konczy na policji, jak pytalem co on wtedy myslal on : uwazalem se autobus jest moj ! a ludzie ktorzy w nim jechali , nie pozwoliles im nawet wysiacs - mowie , on : uwazalem ze ludzie tez sa moi !

- kolega z ktorym cwiczylismy jako partnezy : zawodnik z lat 80/90 , zostawil samochod na u;licy pod silownia , wychodzimy, nie ma samochodu, wzywa policjhe, aglasza kradziez , co sie okazuje po kilku dniach ? samochod stal zaparkowany na sasiedniej ulicy , on o tym zapomnial

- moj bliski kumpel, wyrzucil zone z domu, za nia przez balkon wszystkie jej ciuchy, ona poszla nawet nie zbierajac ciuchow, pada deszcz, on rusza zbierac te rzeczy n, na pytanie sasiada ktory wyprowadzil wieczorem psa : sasiedzie co sioe stalo , moj kumpel : rzeczy mi pospadaly ktore sie suszyly na balkonie (buty, kozuch i inne )

- jestesmy na imprezie, alkohol miesza sie z towarem, robi sie niebezpiecznie, trzeba wyjsc szybko - kolega wychodzi "przez szybe " jak go pytalkem dlaczego nie przez dzwi ? on : czlowieku ja nawet tej szyby nie widzialem, myslalem ze to wyjscie !

przyklady mnozna mnozyc

ale przeciez towar nie wplywa na psyche !

pozdrawiam
mc

IHS TEAM

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
"bójka z uzyciem niebezpiecznego narzedzia" - taki lancuch tez pod to podchodzi, kastet, baton itd. itp. wiec nie ******l głupot kolego i

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2304
fajne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3039
dobre schizy ale to napewno nie przez same sterydy ..

Na Sucho To NawEt TrAwA Nie RoŚnie..;d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
no spoko text

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 422 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2766
ciekawe rzeczy piszesz ja sam znam kolesia w mojim wieku co teraz ma 19 lat koxic zaczął w wieku 15lat i rok temu w klubie jak go spotkalem podszedl do mnie i powiedział "rozpier****łbym te lamerskie towarzystwo" troche sie zdziwiłem ale można ponim sie spodziewać było koleś byczy jest i szacunek ma u wszystkich

a co do tego ze psychika siada jesli bieże sie koxy toto jest oczywiste bo nic niema zadarmo

POZDRO 4 ALL

P.S. Dawjacie więcej takich przykładów jesli znacie :)

...szukasz pieniedzy??...wypier...
nie potrzebna mi dziwka,
ktora chce kasy i tka jej niemam..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to sa indywidualne przypadki. znam ludzi ktorzy zachowuja sie w podobny sposob bez uzywania saa. duzo tutaj zalezy od indywidualnych predyspozycji umyslowych. saa moga jedynie ja poglebiac szczegolnie mieszane z innymi uzywkami.

ja ogolnie zawsze bylem antyspoleczny nawet nie uzywajac saa ale problem wynikal z psychiki i zasad jakie mialem wpojone przez towarzystwo w ktorym sie obracalem.
ale teraz min innymi dzieki forum widze ze z ludzmi da sie rozmawiac i nie wszystko trzeba zalatwiac przy pomocy robienia komus krzywdy(choc w wiekszosci przypadkow tak postepowalem w zyciu) a teraz jeszcze pracujac z ludzmi na silowni zaczynam widziec ze ludzie juz nie boja sie mnie zapytac o cos i jestem bardziej otwarty i to wszystko pomimo stosowania saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Dokladnie
Wszystko zalerzy od psychy danego osobnika
Chociaz nie polecam mieszac alkoholu z saa,czasem konczy sie nieprzyjemnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
"ale teraz min innymi dzieki forum widze ze z ludzmi da sie rozmawiac i nie wszystko trzeba zalatwiac przy pomocy robienia komus krzywdy(choc w wiekszosci przypadkow tak postepowalem w zyciu) a teraz jeszcze pracujac z ludzmi na silowni zaczynam widziec ze ludzie juz nie boja sie mnie zapytac o cos i jestem bardziej otwarty i to wszystko pomimo stosowania saa. "

milosc zamiast wojny!!!

kochajmy sie!!!

buzka grzesiu :****!!!



wszystko co wplywa na swiadomosc i samopoczucie w jakis sposob wplywa na nasze zachowanie... ale grunt to wiedza... ja kocham narkotyki i dawno juz powinienem byc cpunem z budyniem zamiast mozgu a tymczasem dzieki sporej wiedzy w tym temacie calkiem niezle mi sie wiedzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Gregor - koksy nie tylko poglebiaja pewne predyspozycje,ale tez potrafia calkowicie zmienic czyjas osobowosc niezaleznie od jego psychiki.Kazdy srodek przyjmowany w nadmiarze spowoduje zmiane nad ktora bioracy juz nie zapanuje.Problem w tym,ze wiekszosc moich znajomych bioracych koksy zdecydowanie przesadza i indywidualne to sa przypadki,ze ktos NIE przesadza.

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kazek mysle ze jakby ktos z moich znajomych z miasta przeczytal to co napisalem to by stwierdzil:

grzesiu po***alo cie chyba od tych koksow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
koledzy, napisalem Wam tylko przypadki w miare smieszne ( nie pisalem drastycznych - widze Gregor ze Ty wiesz o co chodzi, zatem dziwi mnie Twoja postawa - jakby bronaca koksiarstwa jako takiego). Calkowita racje ma TYper - dokladnie pewne "predyspozycje " jakby poglebiaja sie po towarze ! Zreszta Kazam niejako to potwierdza (choc uwaza ze majac silna psyche da sobie rade ).

oto przykald drastyczny z poprzedniego roku :

moj serdeczny przyjaciel , biznesman, trzydziesci kilka lat, rodzina, stanowiskio, wlasna firma, dorobek godny podziwu, człowiek wiel;kiej kultury i dyplomacji - byly wicemistrz polski w kulturystyce do 90kg (oczywiscie wczesniej) stwierdzil za teraz majac kase , czas "wraca" znow bedzie "wielki" moze wystartuje ?
oczywiscie towar (gh, insul, nawet syntol - stac go ) 1/2 roku brania : zrobil forme super (176wzrostu kolo 100kg wagi przy 6%-8% tłuszczu,) jednak nie na starty ( interesuje go tylko pudło 1,2,3)wiec widzac podziw (zwł. kobiet) imprezy, wachanie, wyjazdy - wakacje na calego !
rezultat jesienia : rozpad rodziny, upadek firmy, facet laduje w psychiatryku - do dzis ma wizyty u psychiatry, zona z dzieckjiem wrocila, firmy jiz nie ma (padla, nikt nie pilnowal kontraktow itp). jego słowa "zycie nie jest juz dla mnie takie piekne jak bylo, nie bylo warto tego robic ").
(w ubieglym roku w kif-ie jesienia byl jego niepodpisany art.)

pozdrawiam i zycze sukcesow (ale tez i rozumu)
mc

IHS TEAM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CLOMID

Następny temat

NANDROLON i TESTOSTERON - BADANIA

WHEY premium