SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy przy mojej wadze warto???

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez p-aR-ker z działu Wyciskanie, Dwubój i Trójbój Siłowy.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ważę niecałe 60 kg, i nie interesuje mnie jakaś tam masa typu 100 kg czy coś, chcę mieć tak 75 80 kg to mjuż max
interesuje mnie bardziej trójbuj siłowy czy przy mojej wadze i starzu treningo 2 miesiące warto się za to brać, czy jednak lepiej na początku walić na masę??

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi

gg 1892497
Pozdrawiam wszystkich
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Moim zdaniem rób najpierw masę, siła przyjdzie sama.Jak to robić - wystarczy poczytać atlas ćwiczeń.Jak coś nie jasne to pytaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz masa i tylko masa. potem zobacz jak reagujesz na treningi typowo siłowe i dopiero wtedy bedziesz wiedział czy sie nadajesz czy nie. ale do tego jeszcze sporo czasu....



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym zrobił tak 2-3 miesiące ogólnorozwojówka, potem 2 miechy na mase, potem miesiąc lżejszych treningów, zmiana planu i znowu 2 miechy na mase, znowu miesiąc lżejszych treningów i dopiero jakieś 6 tygodni treningu czysto siłowego. Trochę zagmatwane, ale jak przeczytasz 2x będziesz wiedzieć o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Ładnie rozwinąleś moją myśl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mata chłopy po sogu

gg 1892497
Pozdrawiam wszystkich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy strongmeni krocej zyja?

Następny temat

Hulk Hogan

Wiecej