SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy moze mi ktos pomoc?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! to jest moj pierwszy post, a wiec zaczne od pytania ktore mnie non stop dreczy. A wiec mam 18 lat i mam rozstepy na plecach ( sa one dlugie poziome i czerwone), okropnie to wyglada. Jak bylem u lekarza to powiedzial ze w tym wieku mam jeszcze szanse na zlikwidowanie tych rozstepow, stosujac kremy. No i nasuwaja sie tutaj trzy pytania:

1. czy w tym wieku moge jeszcze usunac rozstepy? a jak tak, to jakich kremow mam uzywac ( jak mozna dokladna nazwa )

2. Przez jaki okres trzeba smarowac, aby rozstepy znikly.

3. Jak najlepiej sie uchronic przed rozstepami? tzn. jak sie cwiczy silowo itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wiec moze mi ktos pomoc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
Skoro jest to Twoj post to mozesz nie wiedziec o tym ze istnieje na tym forum wyszukiwarka pod adresem https://www.sfd.pl/search.asp wejdz tam i wpisz rozstepy a znajdziesz tyle artykulow na ten temat ze nawet Ci sie nie sni
A teraz cos ode mnie :
Ad.1
Z tego co wiem to raczej nie usuniesz ich w 100% ale beda praktycznie nie widoczne , co do nazwy masci jest w archiwum wiec poszukaj
Ad.2
Mysle ze to zalezy od tego w jakim stanie sa rozstepy
Ad.3
To jest chyba niemozliwe niestety aby chronic sie przed nimi jak maja Cie dopasc to Cie dopadna. Ale ogolnie trzeba dbac o elastycznosc i jedrnosc skory ( sa do tego jakies masci i inne specyfiki jak np. masaze wodne itp. )

Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 268 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14487


cze miałem taki sam problem jak ty. miałem rostepy ma całych plecach wygladało to tak jak bym co dziennie sie biczował albo**** wie co robił.Lekarz kazał mi uzywac kremy nawilzajace oraz polecił czeste kompiele z jakimis olejkami.Po rostepach zostały tylko białe paski ale po opaleniu prawie ich nie widac. POzdrowienia EXE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 18 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 118
Nie usuniesz, dej se spokój
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chciałbym zrobić ławke do wyciskania

Następny temat

Chciałbym nabrać dużo masy.

Wiecej