SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy ktos wie cos na temat tescia prolongatum

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ostatnio kupilem od goscia testosterum prolongatum i mam takie male pytanie co ile mam sobie robic strzala bo slyszalem ze to chyba cos mocniejszego ale moge sie mylic zaznaczam ze to produkt polski z gory dziekuje za odpowiedz

sarejn
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
niektorzy robia co 3 dni mniejsza dawke, niektorzy raz w tygodniu wieksza... ja stosuje to drugie rozwiazanie

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
raz na tydzien czesciej nie ma sensu gdyz i tak dziala przez dwa tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnie badania dowodza, ze stezenie prolongatum gwaltownie spada juz po uplywie 5 dni, dlatego tez najlepiej zastrzyk robic wlasnie co 5 dni. A to, ze dziala przez dwa tygodnie to chyba farmazony z starego kompedium lekow Pharmindexu.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wielkie dzieki pomogliscie mi bardzo niech moc bedzie z wami:)

sarejn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Maku - czy moglbys powiedziec cos wiecej na temat tych badan. Zawsze wydawalo mi sie, ze Testosteron Prolongatum dziala min. 2 tygodnie.
Starszy z leksykonow lekow jaki posiadam powiada, ze T.P. dziala przez okres 3-5 tyg. , nowszy natomiast podaje okres 2-6 tyg. Kurde gotow jestem isc jutro zbadac sobie poziom testosteronu by moc przekonac sie ile go jeszcze zostalo z 200mg jakie wstrzyknalem sobie 9 dni temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok zrob te badania, sam jestem ciekaw co ci wyjdzie.
Tez jeszcze do niedawna uwazalem (opierajac sie na literaturze ksiazkowej), ze prolongatum jest aktywne 14 dni od momentu injekcji i jest to prawda, ale trzeba zwrocic uwage jak uklada sie wykres aktywnosci. Bylem w niemalym szoku, widzac, ze maksimum nastepuje po 5 dniach (kurcze po pieciu dniach!), poczym maleje (sadzilem, ze nastepuje to ok. 9 - 10 dnia od injekcji). Jakie to ma znaczenie? Dla klasycznego pacjenta, ktoremu nie zalezy na wynikach sportowych, nie ma zadnego, chodzi o zredukowanie wystapienia efektow ubocznych do minimum. Jednak kulturysta budujacy mase, nie moze sobie pozwolic (lub raczej nie chce) na obnizenie potencjalu wstrzyknietego testosteronu. By utrzymac staly zawyzony poziom testosteronu, injekcje z prolongatum winno sie wykonywac co piec dni. Lepiej jest rozlozyc dawke 200mg na dwie w ciagu tygodnia niz jedna, skumulowana.
Jak tylko odszukam, skad pochodza wyniki badan to dam znac. Najpierw musze pogmerac w pamieci od czego zaczac, gdyz info pochodzilo z czasopisma.
Nara.


Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ha mam. Artykul zatytulowany: Comparsion of testosterone, dihydrotestosterone, luteinizing hormone and folliclestimulating hormone in serum after injection of testosterone enanthate or testosterone cypionate, autorzy M. Schulte - Beerbhul, E. Nieschlag, periodyk nosi nazwe Fertility and Sterility, album 33, rocznik 1990, strony 201 - 203.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jako iz masz pojecie o temacie, polecam lekture Endocrinology. Czasem mozna tam "wylowic" ciekawe informacje.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Ok - dzieki, za artykul.

Co do badan to nie wiem czy zdarze je zrobic jeszcze dzis (wlasnie wrocilem z pracy i musze sie troche przespac - nie wiem czy laboratorium analityczne bedzie jeszcze czynne jak wstane) dlatego najprawdopodobniej zrobie je dopiero jutro rano czyli wynik bedzie pewnie ok. poniedzialku. Mam tylko pewne obawy co do ewentualnego stopnia zafalszowania wyniku, gdyz zdarzylem juz (3 dni temu w poniedzialek) zaaplikowac sobie 200mg dekanianu nandrolonu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli bede mial czas (a nie mam go zbyt wiele, bo pakuje sie na wakacje) to postaram sie przeniesc do xls'a wykres i ci go wysle na priva. Jak chcesz mam tez dla dekanianu nandrolonu, w sumie jeden i drugi estr uklada sie podobnie.
Kurcze, ten ostatni strzal z deki faktycznie moze zafalszowac wynik badania.

Moderator działu Suplementacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy warto...?

Następny temat

Cylk metanabolu

WHEY premium