SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy ktores z walk w KSW moga byc ustawiane waszym zdaniem?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Faktycznie podejrzana walka.

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
rozsądnie podchodząc do tematu nie ma opcji. Za dużo mają do stracenia, Juras był zdemolowany w 2 rundzie i każdy cios mógł walkę zakończyć. Pomijam kwestię werdyktu, z którym się nie zgadzam, ale jednak wątpię by jakakolwiek kasa szła pod stołem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12318
Soko w pewnym momencie walki jakby przypomniał sobie żeby nie wygrać heh

mjuzik pls

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Dj Paluch
Soko w pewnym momencie walki jakby przypomniał sobie żeby nie wygrać heh

całkiem prawdopodobne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Ustawiona to była druga walka thompsona i pudziana

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eric Esch Butterbean vs Pudzian i Sapp vs Pudzian to tak na 99% walki ustawione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1733
Agares25
Eric Esch Butterbean vs Pudzian i Sapp vs Pudzian to tak na 99% walki ustawione.

raczej odwrotnie, na 99% nie były ustawione w sensie że nikt tam nikogo nie przekupywał jak na filmach. Po prostu wybrani rywale będący na równi pochyłej, bez woli walki - szczególnie Sapp. w MMA jest nieco trudniej niż w boksie zorientować się czy walka jest udawana czy nie ale w obu sportach b. cięzko oszukac w miare zorientowanego widza, po prostu udawanie np w wymianach ciosów jest czytelne nie da się wchodzić w wymiany i uderzać na 40% żeby to się wydawało na 100%. Co innego parter, tutaj już mozna odklepac byle co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
ironia mann
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Walka Pudzian - Thompson II i kilka innych w tej federacji miały takie werdykty, że żenada. W błędy sędziów tak sromotne nie wierzę.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Ustawianie mi się kojarzy, jak dwóch zawodników umawia się na konkretny wynik. Takie zachowanie raczej by było mocno widoczne. Można by powiedzieć, że Sapp się podłożył, ale tak jak wcześniej ktoś pisał, on tak walczył od ostatnich kilku lat.

Co do Mario vs Thompson to chyba jedna z największych wpadek. Na publicznym forum nie będę posądzał kogoś o oszustwo, więc, dla mnie była to stronnicza korekta wyniku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 213 Nunes vs Shevchenko

Następny temat

FEN 17 Baltic Storm

WHEY premium