SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy kreatyna moze byc niebezpieczna???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja naprawde koniecznie musze sie dowiedziec, czy kreatyna w polaczeniu z jakimis substancjami moze okazac sie szkodliwa dla organizmu!!! co z alkoholem i np. thc???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic Ci nie będzie jak wypijesz albo się upalisz.Wydaje mi się,że równie dobrze możnaby powiedzieć,że wołowina(ma dużo kreatyny)i browar albo joint to szkodliwa mieszanka.Oczywiście alkohol szkodzi i zioła też,ale nie mają wpływu na kreatynę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7933
No ale musisz pamiętać, że w czasie kuracji z kreatyną musisz ograniczy piwko, powoduje ono odwadnianie sie organizmu. Ogolnie kreatyna nie jest szkodliwa jezeli nie je sie jej w bardzo wielkich ilosciach.
Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, ja wiem, ze nic sie strasznego nie stanie po jednym piwie, ale chodzi mi o to czy podczas stosowania kreatyny i picia albo palenia, szkodliwe substancje nie odkladaja sie w organizmie??? i chce otrzymac rzetele info!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, ja wiem, ze nic sie strasznego nie stanie po jednym piwie, ale chodzi mi o to czy podczas stosowania kreatyny i picia albo palenia, szkodliwe substancje nie odkladaja sie w organizmie??? i chce otrzymac rzetelne info!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mniemam iż pracujesz nad masą,a alkohol niestety nie jest najlepszym budulcem
Nic mi nie wiadomo o skutkach ubocznych kreatyna+alkohol,ale możesz być pewien że nie jest to najlepszy pomysł na uyskanie masy

Mały
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety musisz wybrac co wolisz masę czy "piwko" bo jedno z drugim nie idzie w parze.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj mase po piwku to sie ma... tkz. mięsien piwny ....

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
Misini na Twoje pytanie to nikt Ci chyba nie jest w stanie odpowiedziec. PRzeciez zeby sprawdzic czy w wyniku polaczenia np. kreatyna + alkohol nic sie nie odklada to by trzeba testy kliniczne porzeprowadzic.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatyna może okazać się niebezpieczna dla zdrowia niezależnie od przyjmowania jakichkolwiek dodatkowych substancji u ludzi z niewydolnością nerek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 281 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3124
...a u zdrowych albo, albo

Wojtek
-------------
[email protected]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + glukoza

Następny temat

zbedny tluszcz ;(

WHEY premium