SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy kładziecie swoich starszych? ;]

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2654
siema, taki moze troche głupi temat, ale chciałem zapytac czy kładziecie na ręke swoich ojców
ja mam 18 lat i 38 w bicu, tato ma 46 lat cos około 33, 34 w bicepsie, jest lzejszy ode mnie ale nie mam z nim szans
co więcej jeszcze rok temu nawet gdy on używał 1 reki a ja dwóch to i tak mnie kładł
najgorszej jest jak jest po jakiejs imprezie, wtedy silujemy sie paredziesiat razy i za kazdym razem jak wygra (a wygrywa zawsze) smieje sie ze mnie ze chodze na silownie a taki slaby jestem, a on niec nie cwiczy i mnie rozdupia
ale już nie długo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
moj ojciec w mlodosci byl niepokonany na reke, ale teraz to moze mi sie dwiema wieszac na jednej i tak nie da rady
a jak sie silujesz z nim to trzymacie sie czegos druga reka?? sprobuj go czyms zaskoczyc i nie staraj sie za wszelka cene polozyc go w bok, ale naciagnij go mocno bicepsem tak jak bys chcial jego reke przysunac do siebie (UZYWASZ BICEPSA MLOTKOWEGO), w ten sposob lekko obracajac dlon mozesz go z latwoscia pokonac. Wiadomo dlaczego- rozciagasz jego kat pomiedzy cialem a reka i atakujesz go najpierw na siebie co naprawde go oslabia
sproboj
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Jade ze swoim równo

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2654
no prawą jeszcze moge sie opierać, mysle ze po wakacjach mi sie uda ale lewą jeszcze moge jak narazie pomarzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2699
Dawniej moj starszy miał pierd*lniecie w łapie takie ze mnie przerzucał przez stoł, ale wazyłem 50 kg wiec ok. Teraz jednak zaprzestalismy siłowań kiedy mu cos strzeliło w barku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
heh kolejny co ojca skatowal przy stole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2699
Nie przesadzaj on jeszcze zyje.




Ale to kwestia czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
fajny temat...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2446
ja wygrywam z tata.... ale moj biceps 45 waga 110....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
ramie niezle i waga tez, ale jesli nie trenujesz tego zawodowo to te wymiary nie mowia o sile

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
IRON za te niektóre zwycięstwa w turniejach dostajesz jakieś pieniążki...?

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ważne pytanie?

Następny temat

film

WHEY premium