SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy godzina ma znaczenie??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1016
trenuje tym planem i czy ma znaczenie o któej godzinie pójde np w poniedzielek jak pójde w poniedziałek o 16 a w następny poniedziałek o 13 czyli że nie bede mniał określonej godziny na ćwiczenia czy ma to jakieś znaczenie??:>
Plan tygodniowy:
-klatka, barki, tricepsy
-nogi, plecy, bicepsy
-wolne
-klatka, barki, tricepsy
-nogi, plecy, bicepsy
-wolne
-wolne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
Artur, sorka ale ty ****a jestes jakis glupi chyba, ja zaczynam trening o 19.00 a koncze po 20.00 i juz nic nie bede jadl, dopiero rano zjem sniadanie...
zycze ci duzych przyrostow

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Godzina nie ma takiego wielkiego znaczenia no chyba, ze w poniedzialek konczysz trening o 22, a w srode zaczynasz o 8 rano i tak wlasciwie zamiast dwoch dni odpoczynku masz poltora, jednak to tez nie ma az takiego wielkiego znaczenia kiedy trening masz podzielony na partie / gorzej by moglo byc kiedy bys cwiczyl ogolnorozwojowke.
Czyli trzymanie sie sztywno godzin treningu nie ma wielkiego znaczenia... Pozdrawiam

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
13 a 16- nie ma to wiekszego znaczenia
co do treningu to jaki masz staz?
przy krotkim stazu zajedziesz sie takim planem

pozdro

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7203
Rano mamy wyzszy poziom testosteronu, lepiej wiec wczesniej niz pozniej.
Choc ja nie zauwazylem roznicy, pedze na pake jak poczuje zew krwi

Ogolnie rzecz biorąc nie ćwicz ciezko czesciej niz co 36h.

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
Co ty się tak przyczepiłeś do tego testosteronu. Rano się źle trenuje(a wyjątki potwierdzają tylko regułe).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
martw się lepiej o dobry trening, niż kiedy go zrobisz.

Mi sie rano źle cwiczy, najlepiej pod wieczór-po większej ilości posilków na węglach.

Rozpisz lepiej plan, ciekawi mnie ilość serii ćwiczenia itp itd.


CZesc/

Zmieniony przez - Don garcia w dniu 2006-04-13 13:37:26

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Poziom testosteronu jest największy rano (koło 5-7 rano, jeśli dobrze pamiętam), ale organizm jest najsilniejszy koło 16-17. Wtedy mamy najwyższą temperaturę i mnie najlepiej się ćwiczy właśnie wieczorem.

Są to jednak sprawy indywidualne a różnice raczej niewielkie.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
według mnie godzina ma duze znaczenie przynajmniej dla mnie ma bardzo dduze zaczełem cwiczyc w godzinach wieczornych min. 19 nie potrafie cwiczyc tak jak teraz o 15 nie mam checi moze to jest przyzwyczajenie do godziny a moze poprostu wieczorem mam wiecej siły itp. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Krzychu- najwyzsza temperature?
Myslalem, ze w ciagu dnia temperatura jest caly czas taka sama(pomijam stany chorobowe).

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21740
ja tam mysle ze zarowno trening poranny jak i wieczorny maja swoje wady i zalety

tomot; Rano się źle trenuje(a wyjątki potwierdzają tylko regułe).

ja tam mysle ze to kwestia przyzwyczajenia kiedys trenowalem standardowo najczesciej ok 17 i mimo fizycznych mozliwosci to umyslowo bylem wrakiem, a do tego pelno ludzi na silowni, obecnie w tygodniu wstaje po 5 rano tak zeby trening rozpoczac ok 7 a jesli mam wolne to trening zaczynam okolo 9-11 i dobrze mi sie cwiczy choc na minus moze przemawiac mniejsze odzywienie po nocy,

Don Garcia; Mi sie rano źle cwiczy, najlepiej pod wieczór-po większej ilości posilków na węglach.

ja na to patrze z drugiej strony jak skoncze trening rano to mam caly dzien na odzywienie ich po treningu podczas gdy konczac wieczorem zostaja mi 1-3 posilki

ogolnie mi najgorzej sie cwiczy ok 13-15

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1016
no ja trenuje między 13-16 róźnie zależy kiedy się ma czas jeśli chodzi o staż to 7 miesięcy a trening to:
Poniedziałek
KLATKA
1. Wyciskanie sztangi (chwyt szeroki) na ławce poziomej 5x 14x 12x 10x 10x 8xprogresja ciezaru/
2. Rozpiętki na płaskiej (skosie w gore, gdy priorytetem jest gorna czesc klatki) 5x 10 /staly ciezar/
3Wyciskanie sztangi na ławce skośnej progresja 5x 14x 12x 10x 10x 8x
4.Unoszenie sztangielek bokiem w górę 5x 12
5.Wyciskanie sztangielek 5x 10
6.Szrugsy 5x 12
7.FRANCUSKIE WYCISKANIE W LEŻENIU 5x 10
8.WYCISKANIE “FRANCUSKIE” JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE 5x po 10
wtorek
-nogi, plecy, bicepsy
1.PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH 5x 10
2.MARTWY CIĄG”NA PROSTYCH NOGACH 5x 10
3.OPADZIE(WIOSŁOWANIE) 5x 10
4.Podciaganie na drazku nachwytem (chwyt szeroki)3-4x
5.PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE 5seri 16x 14x 12 10 10 progresja
6.UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM: 14x 12x 10x 10x (stały ciężar)
7.modlitewnik
8.Uginanie ramion wąski uchwyt stojąc 5x 10
środe
wolne (ewentualnie brzuszkI)
czwartek
to samo co w poniedziałek
piątek
to samo co we wtorek
Sobota
Wolna (ewnualnie brzuszkI:)
Niedziela
wolna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HIIT

Następny temat

Co na bary

WHEY premium