SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Hazard

Dodaj odpowiedź

czy automat typu owocówka(np. gold rush, new cash system) potrafi zapisywac?

Wysłana -
jak w temacie czy automaty potrafia zapisywac kwoty(pln) ktore zostały wrzucone do automatu? czyli np ile wrzucono w ciagu miesiąca.... prosze o wyjasnienie:)

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Oj obawiam się, że ciężko będzie Ci pomóc i odpowiedzieć na to pytanie, bo z tego co się orientuję to w dziale obecnie nie ma nikogo kto grywa regularnie na maszynach i zna się na tym w stopniu zaawansowanym.
Wysłana -
a gdzie najlepiej zadac takie pytanie? wiadomo ci moze?
Wysłana -
Możesz spróbować, na którymś z dużych serwisów poświęconym zakładom pisząc w odpowiednim dziale. Nie mogę Ci dać linka, po prostu w google wpisz forum bukmacherskie i wybierz pierwszą lub drugą propozycję.
Wysłana -
Usunięty przez Remik7 za naruszenie Pkt 7 regulaminu forum.
Wysłana -
Oj nie wiem, czy się dowiesz w 100% prawdy. Właścicielom i zarządzającym tymi maszynami zależy, by niektóre informacje zostały tylko dla nich, będziesz musiał mieć duże farta ;)
Wysłana -
Wątpie aby ktoś Ci powiedział prawdę. Ale przy okazji przypomniało mi się jak były ustawiane prawdziwe owocówki w barach - mój operator wyjawił że są nastawione na 70% zwrot. Oczywiście, i tak się na tym dużo zarabia :)
Wysłana -
Info potwierdzone : Automaty są ustawione tak , że za każdą wrzuconą złotówkę muszą Ci oddac 70 gr . Czyli 70 %. Tak wiec wiecej razy powinno sie wygrac niż przegrać . Jeżeli nie jest tak ustawiony to jest to automat nielegalny .
Wysłana -
Po prostu zapytaj operatora maszyn. Ściemnij mu że zakladasz bar i bedziesz brac kilka maszyn. Wtedy powinien opowiedziec CI wszystko :)
Wysłana -
Steelseries90
Czyli 70 %. Tak wiec wiecej razy powinno sie wygrac niż przegrać . Jeżeli nie jest tak ustawiony to jest to automat nielegalny .

Po pierwsze to ciekawą masz definicje wygranej. hehe

Wrzucając 1 zł dostajesz 70 gr - więc wiecej wygrywasz ni przegrywasz - sure f*** logic.

A po drugie to wszystkie automaty poza kasynami wedle ustawy hazardowej, która defakto jest bublem są nielegalne. to jak maszyna jest zaprogramowana nie ma nic do rzeczy w kwestii legalności.
Wysłana -
Co do automatow firmy novomatic:
Uuuu pisanie na tablecie to katastrofa
PrzEpraszam za ten post ijeszcze dziś gi edytuj z pomocą pc

Zmieniony przez - Visio w dniu 2015-04-11 00:55:52
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź