SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy Crea Fusion nawadnia ? po jakim czasie efekty ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 313 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4549
Dziś zakupiłem CREA FUSION. Zamierzam brać po dwie miarki dwa razy dziennie. Zależy mi tylko na sile. Do tej pory stosowałem monohydrat kreatyny.
Mam kilka pytań odnośnie nowego produktu:
-czy również zatrzymuje wodę w organizmie,
-jakich i po jakim czasie mogę spodziewać się przyrostów siły?

Pozdrawiam!

metamaker

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie woda po cyklu bardzo szybko opada i widac to z dnia na dzien.

Jesli masz 19 te mistrzostwa, to mozesz zrobic przerwe tygodniowa i dalej brać creafusion lub na małych dawkach pociągnąć do zawodów.

Z monohydratu juz bym zrezygnowal, bo organizm napewno jest wysycony.Lepiej skoncentrowac sie na efektywniejszej formie przed zawodami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Nie , nie powoduje retencji wody.
Nie mam pojęcia , to już jest indywidualna sprawa na którą wpływa dużo zmniennych , aczkolwiek jest to dobry preparat na przyrost siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Cześć metamaker

Creafusion w teorii nie ciągnie tak wody ale z opinii jednej z osób https://www.sfd.pl/temat142139/ 
masa rośnie dość szybko - a Ty z tego co wiem trzymasz wagę na 82,5

Do MPJ zostały niecałe 2 tyg - dopiero teraz zaczynasz kreatynę???

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 313 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4549
Trzy tygodnie temu skończyłem brać kreatynę Multipowera i teraz kupiłem ten produkt, bo słyszałem sporo dobrego na jego temat.

Czy ktoś już to brał i może powiedzieć o wynikach?

metamaker

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W teorii jablczan powoduje niewielkie nawodnienie, poniewaz kwas jablkowy bierze udzial w procesie hydrolizie, jednak nie bedzie to zbyt wielki efekt(nie mniej mala poprawke bym wzial na to).

Sam nie bralem, ale opinie sa bardzo pozytywne.W Niemczech bardzo sobie chwala produkty takiego typu jak creafusion i przechwalaja kto ile zyskal Ogolnie mozna sie spodziewac znacznie lepszej pompy, dobrego wzrostu siily oraz skuteczniejszej regeneracji.

Matemake to masz zamiar startowac w zawodach na tej kreatynie?Trzy tygodnie to troche mala przerwa ;)



Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-05-11 16:28:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
jak dopiero skonczyles cykl to moze poczekaj jeszcze minimum 2-3 miesiące do następnego cyklu(jezeli jechales na dawkach 5-10g na dzien), wczesniej raczej nie ma sensu robic cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Tak jak tu koledzy wspomnieli 2 tygodnie przed zawodami to dosc krotko,
moze lepiej odstaw calkiem cf i sprobuj czegos innego.

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
zawody to zawody i lepiej zeby cos slabo zadzialalo niz wogole
creafusion to dobry produkt i warto w niego zainwestowac - stacki o podobnym skladzie ciesza sie bardzo dobra opinnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Heh pytałeś jakich przyrostów siły możesz się spodziewać - kto jak kto ale Ty powinieneś wiedzieć że wzrostów siły po konkretnym suplemencie nie da się "przewidzieć"
Jak szybko - myśle że podobnie jak w przypadku mono - ok 2 tyg może nawet szybciej ale skoro dopiero co zakończyłeś cykl kreatyny - raczej nie spodziewaj się dobrych efektów w czasie któtszym niż 2 tyg suplementacji

Z zastanawiałeś się kiedyś nad fosforanem kreatyny??? - ponoć daje niezłego kopa na krótko po zażyciu, szybki przyrost energii, dla celów masowych - prawie zupełnie nieprzydatna, ale jako szybki zastrzyk energii przed ważnymi podejściami
Myśle że byłaby niezła żeby ją zastosować przed ciągami

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak ale kupic 500g fosforanu, to troche strata kaski moim zdaniem.Fosfokreatyna jest znacznie dorzsza od mono.


Mysle ze mozesz sie zastanowic na tribusteronem po cyklu kreatynowym, jesli zalezy Ci bardzo na tych zawodach.Fakt ze udzego wazrostu poziomu testosteronu nie ma co sie spodziewac, ale napewno w jakis sposob moze sie to przyczynic do poprawy sily.

Co do efektow to ciezko przewidziec zarowno po suplementacji tribkiem jak i creafusion, z tym ze na kreatynie efekty moga troche slabsze, poniewaz 3 tygodnie przerwy to niewiele - zalezy jeszcze ktory to twoj cykl.



Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-05-11 23:04:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Mc dla Ciebie strata kasy - a dla kogoś komu ten zastrzyk energii da zwycięzkie 2,5 kg w TS to bardzo dobry wydatek
poza tym - na te 500 g można się przecież złożyć z kolegami z sekcji (jednorazowo nie bierze się więcej jak pare-parenaście g) i może służyć na kilku zawodach
Tak czy inaczej metamaker - w kontekście MPJ - za dużo Ci ten Creafusion nie da - za mało czasu zostało po prostu a do kreatyny Twój ogranizm się ostatnio przyzwyczaił - więc efekt nie będzie też taki szybki jak w przypadku gdybyś miał większą przerwę między kreatynami

w kontekście przygotowań do nast zawodów - to inna sprawa

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sądzicie na temat Lecytyny

Następny temat

Sławek-WPI....chyba przesada

Wiecej