SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czerwony swędzący żołądź +wysypka drobnoplamista in anamnesi ;-)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 30815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 593 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3503
PROSZE ADMINA O NIE ZMIENIANIE TEMATU MOJEJ WYPOWIEDZI!!! DZIĘKUJĘ


człowiek jest człowiekiem i w jego naturze lezy popelnianie błędów...


ostatnio byłęm na imprezie, troche sie wypiło, poznałem jakąś panne...

a teraz mój żołondź swędzi i jest czerowny cały... na początku były tylko trzy małe czerwone plamki, a teraz plamki sie rozlały na całą powierzchnie... no i co tu teraz zrobić???

da rade sie tego pozbyc bez kosnultacji z lekarzem???



TO NIE JEST PROWOKACJA!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
Wita,,
Mam ten sam problem i zadne masci nie pomagaja,nie wiem co mam robic! Wynik wymazu dal negatywny wynik na obecnosc grzybicy czy czegokolwiek! Mam nadzieje ze ktos wreszcie da rade sie z tym uporac i napisze w jaki sposob bo to jakas masakra!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Moze po prostu "pojechaliście" za ostro i masz obtarty naskorek.To najlepsza z opcji, moze to byc tez jakies zakażenie albo nawet kiła. Poczekaj jeszcze ze 2 dni, jak nic sie nie zmieni albo nie pogorszy naprawde radze isc do lekarza. Sam sie nie wyleczysz, jesli to powazniejsza infekcja to bedziesz musial brac odpowiednie antybiotyki które przepisze ci tylko lekarz. Tak więc poczekaj dzien, dwa, a jak nic sie nie zmieni/pogorszy to do Urologa albo Dermatologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3549
no nie wiem czy wiesz i zdajesz sobie sprawe ile jest chorob przenoszone droga plciowa wiec lepiej isc do lekarza nigdynic nie wiadomo co to moze byc. Jesli sie nie boisz to poczekaj jeszcze pare dni i zoabczysz co to sie z tym dzieje.
Pozdrawiam i na przyszlosc uwazaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
"ostatnio byłem na imprezie" - a kiedy to jest to "ostatnio" (niektóre choroby weneryczne - bo domyślam się, że tego się obawiasz - dają późne objawy).

może to być, ale nie musi jakaś choroba przenoszona drogą płciową.

najlepiej idź do dermatologa - nie potrzeba skierowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3549
skierowania nie trzeba ale czas oczekiwania na taka wizyte to okolo 2 miechow, hehe do tej pory to moze mu odpasc lub cos gorszego sie stac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 593 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3503
hmmmmm no ładny gnój...

musiałem być nieźle zalany...

impreza była z czwartku na piątek przez piątek do soboty sytuacja sie pogorszyła od soboty utrzymuje sie na stałym poziomie, czyli swędzi... zauwarzyłem ze po dokładnym "wyczyszczeniu" nie swędzi prawie zupełnie, a po "nie czyszczeniu" np po nocy swędzenie sie nasila i w ogóle dotyczy tylko czubka, nie wiem czemu...hmmm mi sie zdaje ze to jakis bakcyl...
Moze by jakis tonik antybakteryjny pomógł? byleby nie na spirytusie...

qrde ale obciach....

a tak na marginesie, jakie są konsekwencje kiły? lub rzerzączki? mam nadzieje ze nie amputacja...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 109
Wal chlopie do lekarza, nawet Twoj rodzinny cos Ci poradzi.Do dermatologa mozesz pojsc bez skierowania, do urologa niestety nie.Nie ma na co czekac.Im szybciej zareagujesz tym lepiej.To moze byc jakis deperelek, ale po co ryzykowac? .Kumpela przezyla koszmar wraz z partnerem...ale ie bede Cie straszyla na zapas. :) Mam nadzieje, ze to tylko otarcie lub cos w tym stylu, a nie cos powazniejszego jak np. ostatni panoszaca sie, czesto bezobjawowa u kobiet chlamydia trachomatis...Bleeeeeeeeeeeee....

EVE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 593 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3503
sprawdziłem, nie mam zadnych objawów chorób takich jak kiła (gdzie wystepuje syf w miejscy zarazenia) rzerzączka (występuje pieczenie przy oddawaniu moczu, ja pieczenia nie mam) i chlamydia trachomatis (tu sie pojawiają jakies wydzieliny, ja wydzielin nie zauwazyłęm)

co myslicie o zastosowaniu kortów???
np mycosolon

Zmieniony przez - nErO__ w dniu 2006-01-03 23:53:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3549
nero sprawdziles tylko podstawowe choroby, a wiesz ile jest znanych tylko przez lekarza... Idz do rodzinnego wiem ze to obciach moze chociaz dla mnie raczej by to nie byl obciach przeciez to kazda rzecz jak inna, co jak co ale lekarz nie bedzie sie smial ani wstydzil ciebie, jeszcze nie wiesz co cie moze czekac, np wiesz jak sie bada prostate...poprzez penetracje palcem przez odbyt, to dopiero jest obciach...
Nie lecz sie sam, a moze to cos powazniejszego i bedziesz zarazal partnerki, a moze to jakas choroba co ustepuje po jakims czasie ale sie nie wyleczy i takze bedziesz zarazac. No rob jak chcesz to jest twoje zdrowie i na dodatek wazna rzecz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 247 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
Do dermatologa a najlepiej do wenerologa zasuwaj.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
candida travocort potem travogen kontynuacja jest mastka pod napletkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Owulacja

Następny temat

Solar a pieprze i brodawki

WHEY premium