SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czernina watroba fistaszki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1719
Czy te potrawy można ująć w diecie na masę?
Watroba albo gotowana albo smazona
Fistaszki tylko luskane? Solone nie mogą byc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Możesz dodawać,oczywiście rozsądnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1719
A zadam teraz drugie pytanie. Przeglądam niektóre diety. To oliwa z oliwek hest do smażenia, dodatek do salatek. Rozumiem ale np po co peT platkach owsianych 2 lyzki oliwy. To dodają do tych platkow czy pija. Zastanawia mnie to ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Być może piją, co jest dziwne.
Tłuszcze dobieraj tak aby komponowały się smacznie w posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1119 Napisanych postów 3769 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68370
Ludzie w różny sposób lokują tłuszcze w diecie . Może to zależeć od możliwości finansowych, wygody... Ktoś np. kupuje tylko 1-2 rodzaje zdrowych tłuszczy (bo są drogie) i pakuje je do posiłków jak leci, nawet jeśli smakowo to średnio pasuje albo trzeba wypić.
Najfajniej jest oczywiście, kiedy tłuszcz jest tak wkomponowany, że posiłki są zarazem zdrowe i smaczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Orzechy ziemne raczej bym polecam wyeliminować. Są inne, lepsze źródła tłuszczów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1719
A z płatkami do mleka? Musze cukru lyzke dac bo nie zjem inaczej....
Nalesniki z twarogiem można wstawiać?
Co do naleśników z twarogiem to zjem tylko zimne i w dodatku musze keczupem. Bo nie smakuje inaczej.
Ogólnie keczup moge jeść ze wszystkim.
A budyń? Można dodawać do diety na masę? Bo przeglądając posty nie widziałem żeby byl w jakies diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Cukier nie. Jak nie lubisz płatków nie jedz płatków, zrób omlet. Naleśniki, jeśli z mąki pszennej, to kiepskie, można robić z gruczanej, ryżowej kasztanowej, kokosowej. Ketchupy mają cukier, a cukier eliminujemy, jak zjesz łyżeczkę ketchupu nic nie nie stanie, jak pól butelki, to juz gorzej. Proszek budyniowy tak, ale nie budyń z cukrem. Poczytaj trochę i zastanów sie, czy jestes gotów na zmiane nawyków żywieniowych. Na cukrze, budyniu i ketchupie to najłatwiej mase tłuszczową złapać. I naprawe, dorosłym ludziom nikt nie każe jesć naleśników z twarogiem, na zimno, koniecznie z ketchupem, to ma byc świadomy wybór.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1719
Jestem pewny tego ze makaron i ryz mogę jeść ze wszystkim (najlepiej z czymś pomidorowym a to chyba można np spagethi takie rzeczy). Oprócz z mlekiem i owocami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1719
Najgorzej w diecie mnie przeraza te ważenie produktów bo jak np mam zważyć ugotowane ziemniaki, sos czy zupe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ważymy wszystko przed obróbką. Czyli gotujesz kg mięsa, masz z tego cztery porcje po 250 g. Ryż jest w woreczkach. A ważenie nie zajmuje wiele czasu. Ziemniaki były tu dyskutowane, mniej wiecej zachowują tę sama wage po ugotowaniu.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny po raz 100

Następny temat

Pomoc z redukcją

WHEY premium